Užitkové vozy Volkswagen – buďte praktičtí!

Užitkové vozy Volkswagen platí mezi zákazníky za špičku na trhu. Proč? Především kvůli jejich spolehlivosti, mimořádné výkonnosti a také hospodárnosti. Auto Podbabská vám umožňuje široký výběr užitkových vozů přesně podle vašich potřeb. Jedinečný všestranný pick-up vám spadne do klína nebo chcete-li do garáže v momentě, kdy si pořídíte Volkswagen Amarok.

Tento vůz představuje spojení průchodnosti terénem, flexibility a spolehlivosti. To vše zásluhou komfortní osmistupňové automatické převodovky, volitelného pohonu všech čtyř kol, nadstandardní bezpečnosti při jízdě v terénu a také speciálně vyladěné funkce elektronického stabilizačního systému. VW Amarok ve své třídě vyniká rovněž nejširší ložnou plochou a robustním žebřinovým rámem. Pádným argumentem pro koupi VW Amarok jsou motory V6. Silný šestiválcový turbodiesel o objemu 3,0 litru s výkonem 165 kW má i v nejtěžších podmínkách dostatečné výkonové rezervy. Nabízí se i alternativa v podobě motoru 3,0 TDI s výkonem 150 kW.

Ideálním řešením pro profesionální přepravu osob je VW Caravelle. Tento vůz poskytuje pohodlný prostor pro pasažéry i jejich individuální potřeby, a to vše v útulné atmosféře. V Caravelle si najde své místo až devět cestujících, kteří zažijí jízdu s pohonem všech kol a s využitím spojky nejnovější generace jménem Haldex. Další plusové body získává tento vůz za nižší hmotnost a možnost volitelného systému Asistent pro jízdu do kopce nebo mechanické uzávěrky diferenciálu.

Možností je celá řada

Přesné linie a ostře řezané rysy, o čem je řeč? No takový je přece Volkswagen Transporter. Výjimečný výraz mu dodávají LED světlomety a pro vozidla se zadními výklopnými dveřmi také zadní LED světla. Právě ta vytváří jeho originální a působivý světelný obraz. Kola z lehké slitiny celkový dojem ještě výrazně vylepšují. Důležitým faktorem, který vás přesvědčí o pořízení tohoto vozu, je jeho dokonalý interiér, jenž je snadno přístupný a logicky uspořádaný. Odkládací prostor se bezesporu musí ocenit podtrženou jedničkou.

Interiér se sedmi pohodlnými sedadly, nová vysoce kvalitní kabina, komfortní palubní deska doplněna atraktivními dekoračními lištami. Už víte? Ano, to je VW Caddy. Zaujme vás také svými ostrými, přesnými a dynamickými liniemi, špičkovým infotainmentem a novými motory, které splňují emisní normu Euro 6. Jistě vám udělá radost jejich nízká spotřeba paliva a vysoký výkon.

Skvělou alternativu představuje také VW Caddy ve variantě skříňový vůz. Určitě vás dostane svým velkým nákladovým prostorem a nejširšími bočními dveřmi ve své třídě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *