Skútr: Věrný sluha ve městě i v terénu

Chcete se vyhnout kolonám, problémům s parkováním a ve finále výrazně snížit provozní náklady? Jednoduchá rada zní – pořiďte si skútr. Dobrá zpráva je, že si vystačíte s „béčkem“, protože od 19. ledna 2013 mohou stroje do 125 ccm s automatickou převodovkou řídit i majitelé „běžných“ řidičáků. Rozmachu těchto jednostopých dopravních prostředků hraje do karet také cenová dostupnost. Skvělým příkladem jsou modely značky Kentoya, které nabízí vynikající poměr kvality a ceny.

Městský ninja nemá problém

Představte si, jak se bez větších potíží proklestíte hustým městským provozem a konečně dorazíte do práce včas. Městské skútry od Kentoyi v této disciplíně excelují. V aktuální nabídce najdete čtyři modely v různém designovém provedení. Všechny jsou dostatečně výkonné a skútr Sharky má téměř 9 koní, což z něj dělá opravdového dravce. Model Viking zase nabízí o něco větší vnější rozměry a tudíž i více pohodlí pro řidiče a spolujezdce.

Skútr Kentoya SHARKY 125-4T

Skútr Kentoya VIKING 125 4T

Městské skútry jsou jasnou volbou pro každého, kdo nechce ztrácet čas popojížděním v dopravní špičce a stejně tak pro milovníky bezstarostné jízdy na dobře ovladatelném stroji.

Když musíte sjet z cesty

Všechny cesty možná vedou do Říma, ale některé jsou náročnější než ostatní. Pokud takové musíte překonávat i vy, bude se vám hodit schopný společník. Pro off road skútry nejsou nezpevněné cesty žádnou překážkou. Díky velkým pneu a vysoko umístěného výfuku je jízda lehčím terénem skvělým zážitkem. K dalším prvkům, kterými se tato specifická skupina skútru liší, patří praktické kryty brzdových kotoučů a rukou či ochranná konstrukce v přední části.

Skútr Kentoya HAMSTER 125 4T

Skútr Kentoya HAMMER II 125 4T

Značka Kentoya je na českém trhu již od roku 1994 a její stroje najdete u autorizovaných prodejců napříč celou Českou republikou. Všechny modely jsou skladem a k mání i na splátky s nulovým navýšením. Bližší informace najdete na kentoya.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *