Údržba a servis aut BMW v Praze

O auto je třeba řádně pečovat. Ovšem často to není tak jednoduché, že stačí najít jakýkoliv autoservis, často musíte najít ten, který se specializuje na danou značku. A proto pokud vlastníte BMW, je třeba navštěvovat servis, který se na ně zaměřuje. Jen díky tomu můžete dosáhnout té nejlepší péče o Vaše auto.

AUTOPLUS Praha Vám nabízí kompletní specializovaný servis vozů BMW ve špičkové kvalitě za přijatelnou cenu. Nabízený servis je jak záruční, tak pozáruční, takže se o svého miláčka nemusíte obávat ani po vypršení záruční lhůty, zároveň nabízí veškerý servis a plánované prohlídky, kterých je potřeba k prodloužení záruky. Co více, na celý servis je dva roky záruka, natolik si je tento autoservis svou prací jistý.

Kvalitní BMW servis nemusí být drahý

AUTOPLUS Praha má svou tradici jako rodinný podnik, založený v roce 1994. Vlastní originální diagnostiku pro vozy BMW a mezi jejich přednosti, kromě již zmíněné kvality a zkušeností, patří i to, že se auta primárně snaží opravovat, ne jen vyměňovat drahé díly.

V nabídce autoservisu najdete všechny potřebné služby, od těch základních jako výměny autoskel a přezutí pneumatik, po ty specializovanější jako diagnostika auta ověřeným systémem Bosch, prodej a montáž GPS navigace a knihy jízd, laserovou geometrii kol, nebo i příprava vozu na technickou kontrolu či měření emisí. AUTOPLUS Praha také nabízí možnost vyřídit samotnou kontrolu a měření za příznivé ceny.

Autoplus v Praze zajistí i odtah

Co pokud se Vám auto rozbilo, nebo jste havarovali a do servisu nemůžete dojet? Autoservis nabízí takové odtahové služby po celé ČR, kompletní vyřízení pojistných událostí u pojišťovny Direct, a také levné zapůjčení náhradního vozu ve výborném technickém stavu, pojištěné, s dálniční známkou a plnou nádrží, abyste se mohli dostat všude, kam potřebujete, zatímco se tým odborníků stará o Vaše auto.