Spěte klidně díky kvalitnímu GSM alarmu chránícímu váš vůz

Všichni majitelé automobilů se tu a tam zamýšlí nad tím, zda a jak mají zabezpečený automobil, zda nehrozí jeho odcizení, jak víc by jej mohli ochránit… Ať chceme, nebo ne, zloději jsou stále důmyslnější, jdou s dobou a tak, jak se zdokonalují běžné autoalarmy, zdokonalují svůj um a používané pomůcky i zloději. Proto je dobré při výběru zabezpečení oslovit odborníky, kteří mají s autoalarmy bohaté zkušenosti, jsou v předstihu před „lapkami“ a k vozu nám dají i něco navíc. Právě takovou společnost najdete na internetových stránkách pandora-alarm.cz.

Zloději nemají šanci

Při výběru alarmu je dobré zvolit takový, který krádež auta zlodějům co nejvíce znepříjemní, prodlouží dobu, po kterou se bude muset příp. zloděj snažit vůz odcizit. Čím delší je doba, tím větší je předpoklad, že svůj úmysl nechtěný návštěvník změní a upustí od něj.

Pandora nabízí GSM alarm, se kterým se nemusíte bát rušiček signálu, které jsou známé a zloději je používají, ani čteček, nebo dálkového ovládání fungujícího na pár metrů.
Technologie GSM využívá signál mobilních operátorů. Přenos dat probíhá na neomezenou vzdálenost, takže můžete nastartovat odkudkoli. Pandora GSM alarm není nákladný a platit majlant nebudete ani za nehorázné poplatky za přenos dat. Získáte však několik doplňkových produktů, které jistě oceníte.

Kromě běžné funkce nabízí Pandora možnost GSM notifikací zaslaných, pokud dojde k narušení vozidla, GSM telemetrii a historii jízd včetně výhod integrovaného GPS modulu. GSM alarm jednoduše nabízí stálý přehled o stavu automobilu a další komfortní funkce, které jen tak jinde nenajdete.

Kvalita a pohodlí od Pandory

Pandora přináší také nezávislé topení do auta, možnost startu na dálku, indikace alarmu přímo na klíči, odemykání na dálku a další. Informujte se telefonicky, e-mailem, nebo prostřednictvím formuláře na jejich webu. Anebo je navštivte přímo ve Zlíně a proberte vše osobně. Budete jistě spokojeni a o váš vůz se nadále nebudete bát.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *