Černá je sexy”, to je hlavní motto řady Monte Carlo. Působivý design této speciální řady sportovních modelů ŠKODA je zdůrazněn černými prvky, jako je přední maska, kola z lehké slitiny a zpětná zrcátka.

ŠKODA Design

Život je krásný. Aby vám z něj už nikdy neutekl ani okamžik, dostala nová ŠKODA Fabia a Fabia Combi prosklenou panoramatickou střechu. Odteď stačí jen usednout, zaklonit hlavu a obdivovat se letu ptáků nebo třpytu hvězd. Protože ladnost a nadčasovost je to, co s nimi vozy Fabia spojuje.

Prostornost

ŠKODA Fabia a Fabia Combi nabízí dostatek prostoru pro posádku a její zavazadla. Prostor pro cestující je o něco delší a širší než dosud. Řidič a spolujezdec mají také více místa nad hlavou. Zavazadlový prostor je největší v celém segmentu. Přesto si ale ŠKODA Fabia a Fabia Combi díky svým kompaktním rozměrům nadále ponechávají obratnost v každodenním provozu.

ŠKODA Bezpečnost

Všechny vozy Fabia jsou standardně vybaveny 6 airbagy a systémem ESC (Electronic Stability Control), který pomáhá každému řidiči zvládat krizové situace, když se vůz dostane do smyku. Jeho součástí je i multikolizní brzda. Tento bezpečnostní prvek při nehodě aktivuje brzdový systém, aby se zabránilo následné kolizi.

Front Assist s funkcí automatického brzdění je další strážný anděl na palubě. Ten společně s vámi sleduje, co se děje před vozidlem, a může vás tak upozornit na blížící se nebezpečí. Je schopen sám zabrzdit a tím zmírnit následky nehody nebo jí případně zcela zabránit.
Funkce Speedlimiter slaví u značky ŠKODA svou premiéru. Fabia je tak prvním vozem ŠKODA, kde je tento bezpečnostní prvek použit. Jak název napovídá, Speedlimiter nedovolí překročit předem nastavenou rychlost.

skoda-fabia-monte-carlo_2

Parametry

  • 3.6l/100km
  • 330l /1150l
  • 93g/km
Dostatek stylu a skvělé jízdní vlastnosti

  • Černé designové prvky, panoramatická střecha a kola z lehkých slitin
  • Kvalitní a precisní provedení interiéru
  • Černo-červená sportovní sedadla a tříramenný volant obšitý kůží

Zdroj: www.skoda-auto.cz

SHARE