Škoda Fabia Monte Carlo

Černá je sexy”, to je hlavní motto řady Monte Carlo. Působivý design této speciální řady sportovních modelů ŠKODA je zdůrazněn černými prvky, jako je přední maska, kola z lehké slitiny a zpětná zrcátka.

ŠKODA Design

Život je krásný. Aby vám z něj už nikdy neutekl ani okamžik, dostala nová ŠKODA Fabia a Fabia Combi prosklenou panoramatickou střechu. Odteď stačí jen usednout, zaklonit hlavu a obdivovat se letu ptáků nebo třpytu hvězd. Protože ladnost a nadčasovost je to, co s nimi vozy Fabia spojuje.

Prostornost

ŠKODA Fabia a Fabia Combi nabízí dostatek prostoru pro posádku a její zavazadla. Prostor pro cestující je o něco delší a širší než dosud. Řidič a spolujezdec mají také více místa nad hlavou. Zavazadlový prostor je největší v celém segmentu. Přesto si ale ŠKODA Fabia a Fabia Combi díky svým kompaktním rozměrům nadále ponechávají obratnost v každodenním provozu.

ŠKODA Bezpečnost

Všechny vozy Fabia jsou standardně vybaveny 6 airbagy a systémem ESC (Electronic Stability Control), který pomáhá každému řidiči zvládat krizové situace, když se vůz dostane do smyku. Jeho součástí je i multikolizní brzda. Tento bezpečnostní prvek při nehodě aktivuje brzdový systém, aby se zabránilo následné kolizi.

Front Assist s funkcí automatického brzdění je další strážný anděl na palubě. Ten společně s vámi sleduje, co se děje před vozidlem, a může vás tak upozornit na blížící se nebezpečí. Je schopen sám zabrzdit a tím zmírnit následky nehody nebo jí případně zcela zabránit.
Funkce Speedlimiter slaví u značky ŠKODA svou premiéru. Fabia je tak prvním vozem ŠKODA, kde je tento bezpečnostní prvek použit. Jak název napovídá, Speedlimiter nedovolí překročit předem nastavenou rychlost.

skoda-fabia-monte-carlo_2

Parametry

  • 3.6l/100km
  • 330l /1150l
  • 93g/km
Dostatek stylu a skvělé jízdní vlastnosti

  • Černé designové prvky, panoramatická střecha a kola z lehkých slitin
  • Kvalitní a precisní provedení interiéru
  • Černo-červená sportovní sedadla a tříramenný volant obšitý kůží

Zdroj: www.skoda-auto.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *