Seat Mii

SEAT Mii doplní váš životní styl. Proto jsme do jeho výbavy zařadili nejmodernější informační a zábavní systémy a chytré funkce z oblasti konektivity. Díky tomu bude každá vaše jízda jedinečná. SEAT Mii je vybaven vším, co potřebujete, abyste měli snadnější život, od palubního počítače až po mimořádně hospodárný motor.

Design

SEAT Mii doplní váš životní styl. Proto jsme do jeho výbavy zařadili nejmodernější informační a zábavní systémy a chytré funkce z oblasti konektivity. Díky tomu bude každá vaše jízda jedinečná. SEAT Mii je vybaven vším, co potřebujete, abyste měli snadnější život, od palubního počítače až po mimořádně hospodárný motor.

Vstupte dovnitř

SEAT Mii vypadá neméně skvěle, když nahlédnete dovnitř. Elegantní čalounění výtečně doplňuje inteligentní vnitřní design, který optimálně využívá veškerý dostupný prostor. Malý vůz ještě nikdy nebyl tak prostorný. Užívejte si kvalitního interiéru, který vyhoví každému vkusu. V modelu Mii Style vytváří uvolněnější atmosféru čalounění „Jeans II“. Máte-li raději atmosféru pulzující životem, rozhodněte se pro čalounění FR-Line… Na výběr máte bezpočet možností, které vyhoví vašemu vkusu!

Jezděte stylově

SEAT Mii nyní přichází s ještě širší nabídkou velmi elegantních kol s vynikajícími vlastnostmi. Vyberte si různé barvy i materiály a dodejte vašemu modelu SEAT Mii jedinečný styl „od hlavy až po paty“.

Dovnitř a ven

Přední sedadla třídveřové verze modelu SEAT Mii jsou vybavena systémem Easy Entry. Cestující mohou snadno nastoupit a vystoupit, když pomocí páčky sklopí opěradla a posunou přední sedadla dopředu. Cestování s malým městským vozem ještě nikdy nebylo tak snadné.

Technologie a bezpečnost

Co očekáváte od dokonalého městského vozu? Přístrojovou desku, která zajistí dokonalé spojení s vozem a okolním světem, chytré technologie, které zbaví každodenní jízdy jakýchkoli nepříjemností, nebo motory, které respektují životní prostředí, v němž žijete? SEAT Mii má všechny výše uvedené vlastnosti, a ještě mnohé navíc. Objevte vůz, který se hladce přizpůsobí životu, jaký chcete žít.

Aktuální a bezprostřední

SEAT Portable Systém Live vás dovede do vytyčeného cíle a ještě vám zajistí zábavu. S navigační funkcí a systémem Bluetooth můžete zůstat ve spojení s okolním světem, ať jste kdekoli.

Jezděte lépe

Funkce SEAT Eco Trainer je zábavný způsob, jak měřit hospodárnost vaší jízdy. Tato interaktivní aplikace byla vyvinuta, aby vám pomohla šetřit palivo a zlepšovat váš styl řízení prostřednictvím her na základě analýzy dat v reálném čase.

PALUBNÍ POČÍTAČ

Veškeré informace, které potřebujete, získáte stisknutím tlačítka. Palubní počítač poskytuje aktuální provozní informace, včetně okamžité a průměrné spotřeby paliva nebo dojezdu vašeho nového vozu SEAT Mii. Můžete také získat informace o venkovní teplotě, teplotě chladicí kapaliny nebo si zvolit trvalé zobrazení otáčkoměru, abyste si byli jisti tím, že jedete nejhospodárnějším možným způsobem.

INTERNETOVÉ VYHLEDÁVÁNÍ

Internetové vyhledávání poskytuje informace o dopravě v reálném čase, aktuální předpověď počasí a místní služby, zatímco systém Bluetooth vám umožní telefonovat s využitím reproduktorů vozidla. Díky tomu budete mít vždy aktuální informace, dokonce i za jízdy.

AUDIOSYSTÉM SEAT

Audiosystém modelu SEAT Mii vám umožní přehrávat CD a MP3, nastavovat hlasitost reproduktorů, úroveň basů a výšek, a snadno vyhledávat oblíbené rozhlasové stanice. Díky tomu můžete cestovat s písní ve svém srdci – i ve svém voze.

Pomoc, když ji potřebujete

K nehodám v městském provozu dochází nejčastěji v nižších rychlostech. A v těchto situacích přispěchá na pomoc asistenční systém Safety Assist, který detekuje překážky na silnici před vozidlem a v případě potřeby aktivuje automaticky brzdy, aby zabránil kolizím při jízdě rychlostí nižší než 30 km/h.

Všestranná bezpečnost

SEAT Mii je vybaven dvěma čelními airbagy a dvěma bočními airbagy které chrání hlavu a horní část hrudníku, aby byla zajištěna maximální bezpečnost. Díky tomu můžete bezpečně „svištět“ po městě s vědomím, že SEAT Mii vám poskytne bezpečí – z každé strany.

Maximální stabilita

Elektronicky řízený stabilizační systém ESC (Electronic Stability Control) sleduje vaše řízení, kola, brzdy a akceleraci a společně s ABS uskuteční všechny nezbytné zásahy, aby byla zajištěna bezpečná stabilita jízdy. Díky praktickému asistentovi pro rozjezd do kopce se už nemusíte obávat rizika nechtěného zpětného pohybu vozidla při rozjezdu ve svahu.

TEMPOMAT

Tempomat usnadňuje řízení automatickým udržováním nastavené rychlosti. Jednoduše nastavte požadovanou rychlost jízdy, dejte nohu z pedálu plynu a tempomat se postará o všechno ostatní. Vaší jedinou starostí bude užívat si radost z jízdy v modelu SEAT Mii.

ZADNÍ PARKOVACÍ SENZORY

Váš SEAT Mii je koncipován jako městský vůz pro snadné parkování. A díky zadním parkovacím senzorům se snadno dostanete i do nejobtížněji přístupných mezer. Senzory vás upozorní, jakmile se přiblížíte k vozu, který je zaparkován za vámi. Díky tomu už nemusíte odhadovat zbývající vzdálenosti a vůz zaparkujete bez jakéhokoli stresu.

ELEKTRICKY VYHŘÍVANÁ VNĚJŠÍ ZPĚTNÁ ZRCÁTKA

Díky tomuto paketu bude ruční otírání a nastavování zrcátek jen mlhavou vzpomínkou. Díky elektricky nastavitelným a vyhřívaným vnějším zpětným zrcátkům se zamlžené výhledy dozadu stanou minulostí – a zrcátka lze snadno nastavovat zevnitř.

MLHOVÉ SVĚTLOMETY

Pokud se podmínky zhorší, můžete si i nadále užívat radosti z jízdy ve svém modelu SEAT Mii díky mlhovým světlometům. Ať pro vás počasí připraví cokoli – déšť, mlhu, prach nebo sníh – mlhové světlomety zajistí, že uvidíte a budete viděni.

Žádná maličkost

Úchyty Top Tether a ISOFIX jsou nejbezpečnějším způsobem, jak zajistit dětské sedačky bez nutnosti použít bezpečnostní pásy. Dětské sedačky se zabezpečí horním kotevním bodem nahoře a dvěma úchyty na každé straně sedáku sedadla.

seat-mii_2

Výkon

1.0 CNG 50kW Start&Stop

(68 k)

3 válce – 12 ventilů

OBJEM / cm³: 1.0 / 999

VRTÁNÍ / ZDVIH, mm: 74,5 / 76,4

MAX. VÝKON, kW (k) při ot./min: 50 (68) / 6200

MAX. KROUTÍCÍ MOMENT, Nm při ot./min: 90 / 3000

KOMPRESNÍ POMĚR: 11,5

MAXIMÁLNÍ RYCHLOST, km/h: 164

ZRYCHLENÍ 0-100 km/h (s): 16,3

SPOTŘEBA PALIVA, l/100km; KOMBINOVANÁ: 2,9 ; m³/100 km; kombinovaná 4,4 l

EMISE CO2, g/km KOMBINOVANÁ: 79

EFEKTIVNOST: A

Podvozek

PŘEDNÍ NÁPRAVA

Typu McPherson se spodními trojúhelníkovými rameny a příčným zkrutným stabilizátorem

ZADNÍ NÁPRAVA

Kliková s vlečenými rameny

ŘÍZENÍ

Hřebenové s elektromechanickým posilovačem

POLOMĚR OTÁČENÍ

9,3 – 10,3 metrů

Brzdový systém

Kapalinové dvouokruhové brzdy s podtlakovým posilovačem

Vpředu kotoučové (s kotouči s vnitřním chlazením a jednopístovými plovoucími třmeny)

Vzadu bubnové

Mii 3dveřová verze

929kg – 1031kg

POHOTOVOSTNÍ HMOTNOST

1290kg – 1370kg

NEJVYŠŠÍ POVOLENÁ HMOTNOST

50kg

MAXIMÁLNÍ POVOLENÉ ZATÍŽENÍ STŘECHY

Mii 5dveřová verze

929kg – 1031kg

POHOTOVOSTNÍ HMOTNOST

1290kg – 1370kg

NEJVYŠŠÍ POVOLENÁ HMOTNOST

50kg

MAXIMÁLNÍ POVOLENÉ ZATÍŽENÍ STŘECHY

Zdroj: www.seat.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *