Půjčovna dodávek, vozíků i minibusů vyřeší starosti s převozem osob i předmětů

V situaci, kdy potřebujeme přemístit objemnější předměty, které se nám nevejdou do osobního automobilu se tu a tam ocitne každý z nás. Někdo toto řeší pouze při stěhování, někdo ale rád nakupuje v bazarech přes internet a mnohdy si vyhlídne v místě „B“ předmět, který chce převézt k sobě domů, ale nemá jak.

I zaměstnavatelé se mohou ocitnout v situaci, kdy osloví půjčovnu dodávek. Např. při stěhování rozsáhlé dokumentace do archivu nacházejícího se na druhém konci města, ale také při potřebě převézt zaměstnance na montáž nebo školení.

Co se týče vozíků, ty můžeme potřebovat sezónně, zvláště máme-li zahrádku, nebo při rekonstrukci, nakupování stavebního materiálu a podobně.

Ať už jste v jakékoli situaci a nacházíte se v Ostravě nebo jejím okolí, vsaďte na půjčovnu dodávek Ostrava s názvem Autoremi.

Proč právě tato půjčovna dodávek?

K tomu, abyste si vybrali spolehlivou půjčovnu vám mohou pomoci pozitivní recenze od ostatních uživatelů. Podíváme-li se na Autoremi, o jejich kvalitách vypovídá jejich dlouhá tradice na našem trhu. O přednostech vás jistě přesvědčí i pravidelně servisované vozidla, rychlá komunikace, osobní přístup a snaha vyhovět každému zákazníkovi, ať už je nový, nebo se vrací opakovaně.

Spokojení budete jistě i s cenami. Pohybují se od 250 Kč za hodinu, avšak pokud si dodávku vypůjčíte na dva dny, týden, měsíc… čím delší dobu budete potřebovat, tím příznivější hodinová sazba na vás čeká.

Pronájem dodávek Autoremi nabízí nejen dodávky, je to také půjčovna přívěsných vozíků a půjčnovna minibusů.

Který typ vozu si vyberete?

Dodávky, které jsou prostorné a převezete s nimi i velký nábytek, mohou řídit všichni vlastníci řidičského oprávnění typu „B“. Jsou to Mercedes Sprinter 313 CDI, Iveco Daily Maxi 35 S12 nebo Iveco Daily Maxi 35 C15. Na webových stránkách půjčovny najdete všechny podrobnosti k vozům a zvolit tak to, které vám bude nejvíc vyhovovat.

Oslovte Autoremi Ostrava a přesvědčte se sami o jejích kvalitách. Zajisté se stane vašim partnerem, kterého oslovíte kdykoli budete potřebovat zapůjčit minibus, vozík nebo dodávku.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *