Autopotahy nejsou nezbytností, ale jejich praktičnost oceníte, až budete utrácet nemalé částky za čištění sedaček. Pro mnoho řidičů jsou autopotahy něčím, co nechtějí ve svých vozech. Dávají přednost sedačkám v původním designu, jenže i při sebevětší opatrnosti se po čase drobnému znečištění sedaček neubráníte. Pokud nechcete investovat do kvalitního tepovače, pak je řešením vybrat si ze široké nabídky autopotahů.

Jaký typ autopotahů zvolit

Primárně autopotahy ochrání sedačky před znečištěním a poškozením, jejich čištění je velmi snadné, protože se dají jednoduše sundat. Díky autopotahům si můžete vyladit interiér vozu podle vašich představ. Pokud chcete, aby vám autopotahy dokonale padly na sedačky, pak si vybírejte z kategorie autopotahů na míru. Výhodou těchto autopotahů je respektování všech funkcí sedaček, především bočních airbagů. Autopotahy jsou tak nejen hezké, ale i bezpečné. Pokud víte, že chcete používat autopotahy spíše příležitostně, například v zimním období nebo na rodinné dovolené a chcete ušetřit, pak si můžete vybírat také autopotahy univerzální. Ty jsou také dostupné v mnoha provedeních, ale musíte počítat, že nemusí vždy úplně dokonale sednout právě do vašeho vozu. Pokud si budete chtít udělat představu o aktuální nabídce autopotahů, podívejte se na stránky www.vopi.cz/autopotahy/.

Autokoberečky jsou nejen funkční ale i stylové

Kromě autopotahů si zde můžete pořídit také nové koberečky do auta. I ty se nabízí ve dvou provedeních a to koberečky textilní a koberečky gumové. Hezčí jsou koberečky textilní, ale pokud je pro vás na prvním místě praktičnost a údržba, pak se zaměřte na kategorii gumových koberečků. Pokud však chcete být styloví, vyberte si některý z textilních koberečků a můžete si jej nechat také ozdobit třeba vyšitým jménem vašeho čtyřkolového miláčka.

SHARE