Autokoberce podle vašich představ

Autokoberce jsou v dnešní době již zcela nezbytnou součástí vozů. Jenomže ani zdaleka nejsou věčné. Pokud se nechystáte automobil po několika desítkách tisíc kilometrů vyměnit, pak vás zřejmě časem bude čekat obměna autokoberečků.

Podle čeho vybírat autokoberce

Každý, kdo už nové autokoberce kupoval ví, že nejdůležitější je vybrat si správný typ autokoberce. Jezdíte často, převážíte zvířecího miláčka nebo vozíte věci, které by vám mohly interiér vozu ušpinit? Pak jsou právě pro vás určeny gumové autokoberce. Sice nejsou tak esteticky zdařilé jako koberce textilní, ale zato jsou velmi nenáročné na údržbu a nehrozí, že by se vám zničily předčasně. Pokud však si dáváte záležet na komplexním dojmu z vozu, a chcete, aby vám jednotlivé části spolu vytvářely harmonický celek, pak vás jistě více zaujme nabídka textilních autokoberců. Ty si můžete vybrat v mnoha barvách, materiálových provedeních, můžete si je nechat obšít nití v barvě vašeho vozu. Textilní autokoberce jsou jednoznačně především estetickou záležitostí. Ale jak jsou na tom s údržbou?

Jak udržovat autokoberce

Čištění textilních autokoberců se v zásadě příliš neodlišuje od čištění běžných koberců. Základem je používání speciálních přípravků určených právě pro tuto kategorii výrobků. Čištění gumových autokoberců patří k těm nejjednodušším činnostem, jaké si umíte představit. Ze špinavého koberce špínu jednoduše vysypete, nebo vylejete, koberec omyjete vodou a máte hotovo. Máte jasnou představu, jak by měl váš nový autokoberec vypadat a žádný z nabízených přesně  nesplňuje vaše představy? Pak máte možnost využít konfigurátor autokoberců na stránkách www.vopi.cz/konf-koberecky/.  Výhodou použití konfigurátoru je, že si zvolíte nejen značku, ale také přesný model vašeho vozu a budete tak mít jistotu, že vaše nové autokoberce budou přesně sedět a nebudou se vám při jízdě samovolně pohybovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *