Mazda CX-3

Nová Mazda CX-3 je kompaktní crossover, který kombinuje jedinečný, stylový a pulsující design KODO – duše v pohybus pohodlím a praktičností, které vyhovují vašemu životnímu stylu. Oceňovaná technologie SKYACTIV přináší nekompromisní sportovní výkon a dynamické, citlivé řízení, proto se model Mazda CX-3 perfektně hodí jak pro jízdu ve městě, tak pro cestování na venkově.

Model CX-3 klade maximální důraz na řidiče a byl navržen kolem něj s inovativními bezpečnostními funkcemi systému MZD Connect a i-ACTIVSENSE, které zajišťují, aby byla každá jízda příjemná, zábavná a bezpečná. To jsou pouze některé z důvodů, proč je Mazda CX-3 odvážně jiná a vytváří nový standard jedinečného zážitku z jízdy.

 

Kompaktní crossover s energickým designem KODO – duše v pohybu
Sportovní výkon a dynamická ovladatelnost s pohotovými reakcemi
Špičková bezpečnostní technologie i-ACTIVSENSE
Konektivita a zábava v interiéru a Head Up displej
Maximální rychlost: 200 km/h*
Akcelerace: 100 km/h za 8,7 sekund*
Kombinovaná spotřeba paliva: 4.0 – 6.4 l/100 km
Emise CO2: 105 – 150 g/km

*Údaje platí pro model 2.0 Skyactiv-G150 AWD.

Design KODO – duše v pohybu

Naše nejnovější evoluce designu KODO začíná u lidí. Stylový exteriér má jedinečnou individualitu, která vám umožňuje vytvořit si vlastní výraz. Elegantní štíhlé linie kontrastují s odvážnými a pevnými proporcemi a propůjčují Mazdě CX-3 výrazný vzhled na vůz této velikosti.

Uvnitř pohodlného a prostorného interiéru na vás čeká nejvyšší kvalita a řemeslné zpracování s
integrovanými intuitivními funkcemi a inovativním designem zaměřeným na vás.

TECHNOLOGIE SKYACTIV

Filozofie Mazdy CX-3 „potěšení z jízdy“ v sobě skrývá celou řadu oceňovaných technologií SKYACTIV.

Naše motory, karoserie a podvozek přinášejí nekompromisní výkon a nabízejí citlivé ovládání, vysokou přilnavost a sportovní jízdní dynamiku. Při jízdě ve městě nebo na venkově tak budete mít pocit spojení s vozem Mazda CX-3 Jinba Ittai.

Kombinace potěšení z jízdy a inteligentního výkonu

Technologie SKYACTIV vám umožňuje se s vozem CX-3 bavit a zároveň mít kontrolu, pohodlí a úsporný provoz. Na všech svých cestách můžete tedy neomezeně využívat svižné a citlivé ovládání a vynikající jízdní dynamiku.

A díky inteligentním bezpečnostním funkcím i-ACTIVSENSE, které pomáhají předcházet kolizím, jste zabezpečeni a chráněni a můžete mít klid v duši a vědomí jistoty.

mazda-cx-3_2

Technologie

Systém pohonu všech kol

Náš vysoce úsporný systém pohonu všech kol i-ACTIV AWD nové generace vám přináší zážitek z jízdy Jinba Ittai a vysoký výkon bez zvýšení spotřeby paliva.

Nejnovější snímače průběžně sledují stav povrchu vozovky a chování řidiče. Chytrý systém, který přenáší hnací sílu na kola s maximální trakcí pro dynamickou a jistou jízdu.

Protikolizní systém SCBS

Systém SCBS pro prevenci čelního nárazu v městském provozu vám pomůže vyhnout se problémům v rušných ulicích měst, takže můžete řídit sebevědoměji. Systém SCBS sleduje prostřednictvím integrovaných snímačů vzdálenost a rychlost přibližování vozu vpředu. Pokud zjistí, že je pravděpodobná srážka v malé rychlosti (funguje v rychlostech do 30 km/hod.), aktivuje brzdy a zajistí nouzové zastavení nebo automaticky brzdí za účelem zabránění nebo zmírnění nárazu.

Systém RVM

Díky systému pro hlídaní mrtvého úhlu RVM je mnohem snadnější měnit jízdní pruhy a couvat. Pomocí snímačů vyhledává vozidla do vzdálenosti 50 m, a pokud se některé dostane do vašeho mrtvého bodu, varuje vás zvukovým signálem a blikající ikonou v bočním zpětném zrcátku. Systém sledování provozu za vozidlem RCTA vás při couvání upozorní na vozidlo nacházející se v nebezpečné vzdálenosti. Jakmile se jízdní dráha za vámi uvolní, signál se vypne a vy budete moci bezpečně pokračovat v couvání.

MZD Connect

MZD Connect poskytuje bezpečný a snadný přístup k veškeré vaší hudbě, textovým zprávám hands-free a volání, navigaci a sociálním sítím.

Všechny potřebné informace jsou zobrazeny na 7″ barevné dotykové obrazovce, takže se můžete pomocí kruhového HMI ovladače.

Zdroj: www.mazda.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *