Doplňky do interiéru pro náročné milovníky aut

Také patříte k těm, kteří se nespokojí pouze s klasickou jízdou vozem, ale chtějí se při ní cítit komfortně, mít dostatek prostoru na maličkosti, používají vychytávky pro řidiče i posádku, pomůcky do kufru auta a podobně? V tom případě vás jistě potěší pár tipů, co by vám nemělo chybět.

Buďte dostupní a komunikujte i v autě

V dnešní moderní době si neumíme představit strávit delší čas bez možnosti telefonovat, připojit se k internetu, použít tablet nebo notebook. Znají to podnikatelé, rodiče, jejich děti, ale také senioři. V autě se vám bude jistě hodit magnetický držák mobilního telefonu, magnetický usb kabel pro iPhone, micro USB kabel a jiné. Pro děti i dospělé cestující na zadních sedadlech jsou určeny držáky IT vybavení. Koupit je možné držák upevňující se na hlavní opěrku neboli stolek pro notebook, ale také držák tabletu fungující na podobném principu.

Aby posádka vypadala vždy dokonale

Nosíte-li saka a košile, určitě se vám bude hodit věšák – háček na hlavní opěrku sedadla. Oblečení převezete bez pokrčení a v pořádku.

Stejně tak se vám budou hodit autokoberce. K dostání je jich velmi mnoho typů, např. autokoberce Audi, Volkswagen, Škoda… Stejně tak můžete volit mezi gumovými kombinovanými s plastem, které se hodí zvláště v zimě, nebo klasickými. Mohou mít zvýšený okraj, vodu a kamínky jednoduše vylejete, vysypete. Pro každý typ vozu jsou vyrobeny na míru, skvěle tak „sednou“, nebudou nikde odstávat, přesahovat… Přesné gumové koberce můžete pořídit nejen pro řidiče, ale celou posádku.

Pořádek v kufru za každé okolnosti

Dalším výborným pomocníkem v autě je vana vkládající se do kufru. I tady volíme podlet značky a typu auta, vany jsou vyrobeny přesně na míru. Jsou odolné, lehké, jednoduše se udržují. Díky vaně nebudete mít v kufru nepořádek, věci se v něm nebudou při jízdě přemisťovat, vyhnete se znečištění při převozu kapalin nebo stavebního materiálu, hlíny a podobně.

Zajímejte se o novinky, které vám jízdu v autě usnadní a zpříjemní. Není nákladné si je pořídit a jejich služba a usnadnění cestování jsou naopak k nezaplacení.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *