Antiradar i kamera do auta vám přijdou jistě vhod

Ať už cestujete vozem denně nebo vyjíždíte převážně přes víkendy, je mnoho pomocníků, které vám při cestách nejednou pomohou. K těm, které se vyplatí pořídit si, bezesporu patří antiradar a kamera. Díky nim můžete ušetřit nemalé starosti, pokud dojde k nehodě, potkáte „piráta silnic“, nebo se ocitnete v místech, kde to neznáte a nevíte, kde je dobré dát kvůli radarům nohu dolů z plynu.

Chytré antiradary

Jestliže si koupíte moderní antiradar, můžete si být jisti, že odhalí policejní radary typu RAMER a MULTARADAR, může mít zabudovanou mezinárodní GPS databázi stacionárních radarů a disponuje dalšími funkcemi pro vaši plnou bezpečnost a prevenci. K dostání jsou i antiradary kombinované s kamerou. Záleží jen na tom, kolik funkcí od antiradaru očekáváte a kolik do něj chcete investovat.

Kamery pohlídají prostředí před vozem i za ním

Jestliže znáte klasickou kameru do auta, která snímá prostředí před vozem, vězte, že je k dostání i kamera do auta, která disponuje dvěma snímacími zařízeními. Ta se namontují do diskrétních zón vozidla tak, aby bylo snímáno okolí nejen před autem, ale i za ním.

Dnešní kamery do auta zvládnou zabírat až čtyři jízdní pruhy najednou a díky kvalitnímu rozlišení snadno rozpoznáte SPZ okolních vozidel, a to i v noci.

Možná vás doposud odrazovalo od koupě kamery to, že byste s ní museli pro přehrání, stažení záznamu, nebo nastavování různě manipulovat. Ani to už není nutné. Můžete si totiž vybrat kameru, kterou lze propojit díky Wifi s vaším mobilním telefonem. Stačí, abyste si do něj stáhli patřičnou aplikaci a komunikovat s kamerou je naprosto jednoduché právě díky telefonu.

Srovnávejte, vybírejte a nakupujte na jednom místě

Kvalitního prodejce antiradarů a kamer do auta najdete na webových stránkách neolinekamery.cz. Tady se dozvíte všechny podrobnosti, zodpoví vám případné dotazy, zboží si můžete rychle porovnat, a také si zde můžete vybrané zboží zakoupit.

Cestujte bezpečněji a pohodlněji. Antiradar i kamera do auta se vám zajisté velmi osvědčí a jejich pořízení nebudete litovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *