Automobilové zážitky jako dárek k Vánocům

Blíží se narozeniny Vašeho tatínka nebo byste ho ráda potěšila milým dárkem k blížícím se Vánocům? Alespoň pro tentokrát můžete zapomenout na tradiční dárky, které jsou sice v mnoha případech praktické, avšak neudělají takovou radost jako zážitky od společnosti Allegria.

Jízda tankem jako vánoční dárek

Pro muže, kteří jsou vášniví řidiči silných aut, můžete vybrat například jízdu tankem. Nadšenci vojenské techniky budou moci obdivovat sílu a výkonnost válečných tanků. Váš partner se stane jedním z členů posádky a zažije neopakovatelné pocity z jízdy historickým bojovým tankem. Vojenský areál nedaleko od Prahy je vybaven modelem T-55. Tento tank se zúčastnil mnoha vojenských konfliktů. Proslavil se především v době studené války, a to například v Maďarsku v roce 1956, v ČSSR 1968, ve válkách na Blízkém východě nebo ve Vietnamu. Projížďka vojenským tankem T-55 nabízí nezapomenutelné okamžiky.

Vánoční dárek pro milovníky řízení

Dalším skvělým tipem na dárek pod stromeček, k narozeninám, ke svátku nebo jen tak pro radost se může stát poukázka na jízdu v luxusním voze Ferrari 488 Spider. Tuto jízdu ve Ferrari si oblíbí zejména nadšenci sportovních vozů. Tato jízda kombinuje prvky adrenalinu, napětí a dech beroucích chvil. Kdo jednou zasedne za volant Ferrari, ten chce tento zážitek prožít znovu a znovu. Jeden z nejrychlejších kabrioletů světa umí z rychlosti nula zrychlit za pouhé tři vteřiny na stovku.Jako na dlani se nabízí účast ve škole smyku v Příbrami. Zkušenosti z tohoto kurzu www.firmanazazitky.cz/skola-smyku se budou hodit nejednomu řidiči, když bude muset zasednout za volat v okamžiku, kdy bude vozovka namrzlá. Škola smyku je tím místem, kde budete na vlastní kůži čelit jízdě na ledu, sněhu či vodě. Během školy smyku zjistíte, že i v takových situacích se dá s jistotou zvládnout řízení neovladatelného automobilu. Díky báječným zážitkům od společnosti Allegria budou letošní Vánoce splněna tajná přání nejen těch nejmenších, ale také dospělých.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *