Objevte výhody ojetých vozů Kia

Program ojetých vozů pod hlavičkou značky Kia přináší spolehlivé automobily se zárukou. Co konkrétního nabízí?

Nabídka ojetých automobilů Kia

O tzv. ojetiny je v tuzemsku zájem, a to zejména z důvodu příznivé pořizovací ceny. Toho jsou si velmi dobře vědomy také samotné automobilky. Značka Kia proto svůj pilotní program zaměřený na certifikované ojeté vozy odstartovala na počátku roku 2016.

V té době se do něj zapojilo prvních pět dealerů. Již ve druhém roce fungování programu se do něj začlenilo 26 dealerů, tedy celková polovina distribuční sítě Kia. A počty prodaných automobilů začaly rychle stoupat.

Není divu, prodej prostřednictvím tohoto řešení má celou řadu výhod a významně chrání kupujícího před riziky, která se jinak s pořízením ojetého vozu pojí. Zcela zásadní je z pohledu spotřebitele oproti nákupu v bazaru především záruka.

Co obnáší program ojetých vozů Kia

Jestliže si vyberete některý z vozidel v rámci tohoto programu, na jednotlivé automobily můžete získat záruku 3 až 6 let. Standardní záruka na nové vozy je sedmiletá.

Vybíráte si z vozidel mladších 4 let a s nájezdem do 120 000 km, garantován je proto dobrý technický stav. Stejně tak dealeři dokládají spolehlivým způsobem původ každého automobilu. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách Kia. Mezi v současné době stále oblíbené ojeté automobily patří například modely Kia Sorento či Kia Ceed.

Vozidla jsou přehledně seřazena do tří kategorií, a to kompaktní automobily, středně velké a MPV/SUV. Svou volbu si můžete do 24 hodin rozmyslet a nechat si také předložit konkrétní návrh financování. Šanci k tomu si adekvátně vše rozmyslet máte i díky informacím o prohlídce a předprodejních opravách.

Jakmile si zvolíte konkrétní vůz, můžete osobně navštívit prodejce a objednat si předváděcí jízdu. Základní výhodou záruky Kia je především její převoditelnost na dalšího majitele. Další výhodou začlenění se do tohoto programu je rovněž možnost získat bezplatnou prohlídku po ujetí 2 000 km, případně do jednoho měsíce po předání.

Jak funguje My Kia a jaké přináší benefity

My Kia je speciální online platforma určená všem majitelům vozů značky Kia. Registrace na portálu je zdarma a přináší řadu výhod. Prostřednictvím registrace na portálu My Kia můžete ihned získat informace o údržbě, případně se dozvíte o dalších výhodných nabídkách. Snadno si objednáte servisní schůzku nebo najdete vhodné příslušenství pro vaše vozidlo.

Pokud se pomocí webu zaregistrujete, může tyto informace mít vždy dostupné také díky mobilní aplikaci ve svém chytrém telefonu nebo tabletu (zařízení se systémem Android nebo iOS). Velmi jednoduše si tak kdykoli a kdekoli na cestách najdete například i vhodné parkovací místo.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *