Renault Capture

Nechte se unést… Užijte si každý okamžik se svým Renault CAPTUR. Tento crossover, inspirovaný stejnojmenným konceptem, je stylový i funkční.

Interiér

Od konceptu k realitě

Koncepční vůz CAPTUR v nás probudil touhu „společně prozkoumat svět“. Váš kompaktní crossover se stejným jménem není jen inspirován tímto konceptem, ale je jeho ztělesněním. Budete jistě okouzleni jeho měkkými, plynulými a vyváženými liniemi, velkoryse navrženými bočními prolisy a sportovním, avšak robustním vzhledem. CAPTUR je jednou z vlajkových lodí nové vizuální identity vozů Renault. Jednoduše s ním chcete cestovat.

Úžasně praktický

S Renault CAPTUR jdou ruku v ruce styl a funkčnost. Obdivujte jeho elegantní palubní desku a prostor pro cestující plný barev, který vyzařuje vřelý, přátelský, uvolněný pocit. Jeho silná osobnost, vyznačující se velkými koly, velkou světlou výškou a kompaktními rozměry, přidá do vašeho každodenního života trochu dobrodružství! Zažijte každý den vzrušení z dobrodružství

Vytvořte si ve voze tu správnou atmosféru

Vytvořte si interiér, který odráží vaši osobnost! Díky našemu nepřekonatelnému výběru možností personalizace interiéru si jistě najdete svůj styl. Textilní nebo kožené čalounění, fixní nebo odnímatelné, s jednoduchým barevným schématem nebo se vzorem: rozhodnutí je na vás! Od volantu až po orámování výduchů ventilace, od středové konzoly až po reproduktory a zásuvku Easy Life…vše si můžete přizpůsobit podle svých představ. Renault CAPTUR se svým světlým, prostorným interiérem, vybranými barevnými kombinacemi a ergonomickou palubní deskou rozzáří každou vaši cestu.

Buďte ve spojení

Personalizovatelný systém R-LINK Evolution, který je hladce integrovaný v moderní středové konzoli, vám umožňuje vytvořit si vlastní domovskou stránku a navrhnout si své oblíbené aplikace. Využijte výhod jeho ergonomického provedení a 7palcové (18cm) dotykové obrazovky. Jeho funkce jsou navrženy pro maximálně pohodlné a snadné použití.

Využijte chytře navržený zavazadlový prostor

Máte objemná zavazadla? CAPTUR má v zavazadlovém prostoru dvojité dno, které je možné umístit do více pozic dle potřeby. Je možné jej také otočit a náklad tak položit buď na čalouněný, nebo na omyvatelný povrch*, který lze snadno vyčistit mycí houbou. Ve zvýšené poloze se v podlaze skryjí předměty, které nechcete ukazovat, zatímco ve spodní poloze poskytuje další užitečný ložný prostor!

Měnitelné a pratelné potahy sedadel

Udržování čistoty sedadel nebylo nikdy jednodušší díky našim měnitelným a pratelným potahům sedadel! Potahy předních i zadních sedadel můžete snadno vyjmout, vyprat a zase nasadit díky použití zipu a systémům suchých zipů Velcro®. Je zaručeno, že si udrží svůj vzhled po pět pracích cyklů a jsou k dispozici v různých barvách. Neváhejte a přizpůsobte si interiér svého vozu tak, aby vyhovoval vašemu vkusu. Veškerá barevná provedení měnitelných potahů sedadel jsou k dispozici také v rámci programu originálního příslušenství, takže můžete vzhled svého vozu kdykoliv změnit.

Uspořádejte si své věci díky zásuvce Easy Life

Zásuvka Easy Life slouží k uložení věcí, které můžete každý den potřebovat: tři lahve o objemu 1,5 litru, laptop, krabice papírových kapesníků, uživatelská příručka, náhradní žárovky, příruční zavazadlo a další… Je praktická, důmyslná a je také vybavena LED osvětlením.

Exteriér

Vyjádřete svou originalitu

Odměňte sebe i svůj nový vůz našimi vnějšími barevnými pakety Pack Look, exkluzivními polepy nebo disky kol z lehkých slitin. Naši návrháři nabízí širokou škálu 16 nebo 17palcových disků kol z lehkých slitin ve stříbrné, černé, nebo slonovinové nebo barvě. Rozhodně nebudete mít nedostatek možností k personalizaci vnějšího vzhledu!

renault-capture_2

Technologie a bezpečnost

S Renault CAPTUR uvidíte vše jasněji

Buďte nad věcí! Díky vyšší pozici za volantem vám Renault CAPTUR poskytuje panoramatický výhled daleko dopředu na silnici i do okolí. Kamkoliv pojedete, nic neunikne vaší pozornosti.

Upravte si vnitřní prostor

Využijte všech výhod pohodlné trojmístné zadní lavice Renault CAPTUR. Sklopná zadní opěradla dělená v poměru 1/3 – 2/3 a možnost podélného posouvání celé zadní lavice v rozpětí 16 cm vám umožňují optimalizovat vnitřní prostor podle vašich potřeb a požadavků.

Hands-free karta

Již nemusíte hledat své klíče. Odemykejte, zamykejte a startujte váš Renault CAPTUR pomocí hands-free karty. Ani nemusíte vědět, kde je! Stačí ji mít u sebe.

Asistent rozjezdu do kopce

Rozjezdy do kopce jsou s vozem Renault CAPTUR hračkou. Když sundáte nohu z brzdového pedálu, abyste se rozjeli do kopce, zasáhne asistent rozjezdu do kopce. Váš vůz zůstane stát na dvě vteřiny, aby vám poskytl čas na rozjezd bez nebezpečí zhasnutí motoru nebo couvnutí.

Zadní parkovací senzory

Parkování ve městě může být problematické. Proto je CAPTUR vybaven zadními parkovacími senzory. Upozorňují vás na překážky za vozem pomocí série zvukových signálů. Již nemusíte mít obavy z překážek v místech, kam nevidíte!

Pilotované vzduchové klapky

Ušetřete palivo díky lepší aerodynamice, kterou vozu dávají pilotované vzduchové klapky. Automaticky upravují proudění vzduchu mřížkou chladiče podle potřeb chlazení motoru, aby optimalizovaly spotřebu paliva.

Energy Smart Management

Renault CAPTUR je vybaven technologií ESM (Energy Smart Management). Rekuperuje energii vytvořenou během brzdění a zpomalování. Tato inovativní funkce snižuje spotřebu energie a prodlužuje životnost vaší baterie. Je to chytré!

Jezděte ECO

Chcete jezdit ekologicky? Pak zapněte režim ECO. Ten upraví reakce vozu na plynový pedál, točivý moment, intenzitu klimatizace a vytápění. Díky tomu ušetříte palivo.

Zůstaňte ve spojení

Vyberte si jeden ze dvou inovativních multimediálních systémů pro váš Renault CAPTUR: Media Nav Evolution a R-LINK Evolution. Získejte snadný přístup k inovativním a praktickým funkcím, včetně navigace TomTom Live, multimédiím, hands-free telefonování, audiostreamingu a informacím o vozidle.

Navigace TomTom

Již žádné dopravní zácpy! Navigace TomTom a její služby LIVE Services ušetří váš čas. Se službou TomTom HD Traffic získáte nejlepší možné dopravní informace v reálném čase. Využijete i při svých cestách do zahraničí s mapami celé Evropy. Tak užitečné!

Telefon a multimédia

Usnadněte si řízení s R-LINK Evolution. Můžete zvětšovat a zmenšovat mapy pomocí gest dvěma prsty a prohlížet obsah pomocí gesty prstem stejně jako na svém tabletu. Jakmile usednete za volant, automaticky se synchronizuje váš telefonní seznam, seznamy posledních hovorů a fotografie vašich kontaktů. Je to chytré!

Ochrana pasažérů

Pro bezpečnost vás a vašich spolucestujících je Renault CAPTUR vybaven předními velkoobjemovými airbagy a také bočními airbagy chránícími hrudník a hlavu. Airbag spolujezdce lze snadno vypnout, pokud chcete na přední sedadlo umístit dětskou sedačku.

Tempomat s omezovačem rychlosti

Nastavte rychlost jízdy nebo maximální rychlost pomocí tempomatu s omezovačem rychlosti. Nastavenou rychlost můžete snadno uoravit pomocí ovládacích prvků na volantu. Tyto jednoduché a účinné systémy jsou v sériové výbavě všech verzí.

Elektronická kontrola stability

Elektronický stabilizační systém (ESC) vám umožní mít vůz pod kontrolou v případě přicházejícího smyku. Přibrzďováním jednoho či více kol udrží váš Renault CAPTUR v požadovaném směru. Uklidňující!

Systém nouzového brzdění

Systém nouzového brzdění, který je součástí standardní výbavy, v kombinaci s ABS zkracuje brzdnou vzdálenost a zároveň poskytuje maximální brzdný účinek.

Přední mlhové světlomety s funkcí cornering

Renault CAPTUR je vybaven předními mlhovými světlomety s funkcí cornering. V závislosti na úhlu natočení volantu a vaší rychlosti se rozsvěcuje pravý nebo levý přední mlhový světlomet aby osvětlil vnitřní stranu zatáčky a pomohl vám spatřit případné překážk

Funkce automatického odmlžení

Chtěli byste čistá okna bez zamlžení či námrazy? Žádný problém s funkcí automatického odmlžení skel. Tento inovativní systém spustí klimatizaci spolu s vyhříváním zadního skla a optimalizuje intenzitu a směr proudění vzduchu. Je to chytré!

Vyhřívaná zpětná zrcátka

Řekněte sbohem zamlženým a namrzlým vnějším zpětným zrcátkům! Odporová topení umístěná v zrcátkách zahřejí jejich povrch při aktivaci funkce odmrazování.

Zamykání zadních oken

Zamkněte zadní okna, aby je děti nemohly otevřít během jízdy. Jednoduše stiskněte spínač na dveřích u řidiče.

Výkon

Benzinový motor – Motor Energy TCe 90

Nový motor Energy TCe 90 má dostatek energie – jedná se o tříválcový zážehový motor s turbodmychadlem o obsahu 898 cm3 a výkonu 90 k. Užijte si vysokého točivého momentu 140 Nm, který je k dispozici od nejnižších otáček (90 % maximálního točivého momentu již při 1 650 ot./min.). A to vše se spotřebou paliva 5,1 litrů/100 km* a emisemi CO2 o hodnotě 113 g/km.

Automatická převodovka EDC

Naši inženýři vyvinuli šestistupňovou automatickou dvouspojkovou převodovku EDC, aby maximalizovali váš jízdní komfort. Je k dispozici s motory Energy TCe 120 a dCi 90 a umožňuje vám plynulou akceleraci bez trhavých pohybů nebo ztráty výkonu. Spotřeba paliva s touto převodovkou je srovnatelná jako u verze s manuální převodovkou.

Technologická dokonalost

S Renault CAPTUR můžete sklízet ovoce technologického pokroku dosaženého během 35 let naší účasti v závodech Formule 1. Principy downsizingu sníží spotřebu paliva bez nutnosti obětovat výkon. Thermo-management zrychluje zahřátí studeného motoru a tím zlepší efektivitu využití energie. Systém Stop & Start šetří palivo, když vozidlo stojí, a prakticky okamžitě jej opět nastartuje, když se chcete rozjet. A konečně, systém Energy Smart Management rekuperuje energii vytvářenou při brzdění nebo zpomalování.

Zdroj: www.renault.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *