Svádění nikdy neskončí. Výrazný vzhled, uhlazené křivky, nové designy disků kol z lehkých slitin… Nový Renault CLIO bude inspirací pro vaše cesty.

Exteriér

Personalizace vnějšího vzhledu

Vyberte si některou z nabízených barev karoserie, doplňte ji barevnými lištami v čelní masce a na ochranných panelech ve spodní části dveří a výraz celého vozu dotvořte za pomocí některého z nabízených barevných provedení střechy a krytů vnějších zpětných zrcátek.

Charakteristický světelný podpis

Nechte se unést novými Full LED světlomety LED Pure Vision s denním svícením LED Edge Light ve tvaru písmene „C“.

Disky kol z lehkých slitin

Vystupte z davu. Vyberte si z několika barevných verzí 16“ disků kol z lehkých slitin Pulsize nebo 17“ disků kol z lehkých slitin Optemic, výběr je jen na vás.

Interiér

Oceňte dokonalé zpracování

Příjemný interiér, kvalitní materiály a ladný design interiéru Nového Renault CLIO vás zvou na palubu.

Přizpůsobte si interiér na míru

Prostředí uvnitř vašeho Nového Renault CLIO se přizpůsobí vašim přáním. Barvu palubní desky, výběr z nabídky Pack Interiér a barvu čalounění sedadel můžete přizpůsobit vaší osobnosti.

Užijte si velký zavazadlový prostor

S objemem zavazadlového prostoru 300l patří Nový Renault CLIO mezi nejlepší ve své třídě. Již žádné převážení části nákupu v kabině!

Sklopte zadní sedadla

Se sklopnými zadními sedadly dělenými v poměru 1/3-2/3 je Nový Renault CLIO ideální pro přepravu dlouhých a objemných předmětů.

Užijte si množství úložných prostor

Každý cestující má vlastní úložný prostor na palubě Nového Renault CLIO. Váš vůz bude vždy uklizený a snadno najdete vše, co potřebujete.

Cestujte s nebem nad hlavou

Projasněte své cesty a užijte si naplno svět venku díky pevné prosklené střeše Nového Renault CLIO.

Udělejte si pohodlí

Ergonomická sedadla nabízí dokonalou podporu.  Čalounění je dokonale sladěno s kabinou díky harmonickým odstínům a materiálům.

Technologie a bezpečnost

Abychom vám usnadnili každodenní život, naši inženýři vybavili Nový Renault CLIO nejnovějšími technologiemi.

Nechte se vést

Systém automatického parkování Easy park Assist vám pomůže bez starostí zaparkovat podélně, kolmo i šikmo.

Parkujte s klidnou myslí

Bezproblémové parkování díky parkovacím senzorům kolem celého vozu (přední, zadní, boční parkovací senzory) a zadní parkovací kameře.

Zbavte se povinností

Odemykejte, zamykejte a startujte svůj Nový renault CLIO s naprostou lehkostí. Už nemusíte hledat klíče od vozu. Stačí, že máte Hands-free kartu Renault někde u sebe, třeba v kapse nebo v kabelce.

Dešťový a světelný senzor

Potkávací světla se automaticky rozsvítí, jakmile klesne úroveň okolního světla a stěrače čelního skla se automaticky spustí, když začne pršet.

Automaticky sklopná vnější zpětná zrcátka

Nový Renault CLIO se díky Hands-free kartě Renault automaticky zamkne, když odejdete od vozu. V tu chvíli se také automaticky sklopí vnější zpětná zrcátka, aby se zabránilo jejich poškození, když vůz stojí na parkovišti. Po odemknutí vozu a otevření dveří se zrcátka opět samy vyklopí.

Užijte si naprosto nový zážitek z poslechu hudby

Prémiový hudební systém Bose Surround Sound System se 7 reproduktory s vysokým rozlišením včetně subwooferu vám Nový Renault CLIO poskytuje intenzivní zážitek z poslechu hudby.

Zůstaňte ve spojení

Navigace, rádio, hudba, telefon… S našimi 7palcovými (18 cm) palubními multimediálními systémy s dotykovou obrazovkou, R-LINK Evolution nebo Media Nav Evolution, můžete získat přístup ke všem svým multimediálním souborům během okamžiku.

Vyberte si jednoduchost

Dáváte přednost ovládání svých multimédií z chytrého telefonu? Vyberte si mobilní aplikaci R&Go. Je ergonomická a intuitivní a bude vám pomáhat při všech vašich cestách

Nenadálá překážka?

Pokud nastane krizová situace a je nutné náhle zabrzdit, aktivuje se systém nouzového brzdění Nového Renault CLIO, který vám pomůže zkrátit brzdnou dráhu. Současně s tím se rozsvítí výstražná světla.

Zastavili jste ve strmém kopci?

Nový Renault CLIO je vybaven asistentem pro rozjezd do kopce. Když se chcete rozjet, brzdný tlak je zachován ještě 2 sekundy poté, co pustíte brzdový pedál. Vůz tak necouvne a vy se můžete rozjet bez obav a stresu.

Ztráta přilnavosti?

Díky systému elektronické kontroly stability (ESC) Nový Renault CLIO detekuje počínající ztrátu přilnavosti na některém z kol. V takovém případě přibrzďuje jednotlivá kola tak, aby zachoval kontrolu nad vaším vozem.

renault-clio_2

Výkon

Benzinový motor – Motor Energy TCe 90

Užijte si dynamické zrychlení z nízké rychlosti s motorem Energy TCe 90. Jeho maximální točivý moment o hodnotě 140 Nm (150 Nm s funkcí Overboost) umožňuje dynamické zrychlení, kdy je v rozmezí 1 650 ot./min. a 5 200 ot./min. k dispozici 80 % točivého momentu. Kromě dynamiky a rychlých reakcí motoru Energy TCe 90 se můžete také spolehnout na jeho úspornost. Má spotřebu paliva pouhých 4,7 litrů na 100 km* podle cyklu NEDC a jeho emise CO2 mají hodnotu 105 g/km*. A navíc je méně naročný, co se servisu týče! Rozvodový řetěz nevyžaduje výměnu a olej je nyní nutné měnit jen jednou za dva roky nebo po 30 000 km.

Stop & Start

Se systémem Stop & Start se motor vašeho Nového Renault CLIO automaticky vypne při zastavení a v momentě, kdy se chcete rozjet, automaticky znovu nastartuje. Tím se sníží spotřeba paliva a emise CO2.

Režim ECO + DRIVINGECO2

V režimu ECO můžete snížit svou spotřebu paliva až o 12%. Vedle toho můžete využívat systém Driving ECO2, který analyzuje váš jízdní styl a poradí vám, jak spotřebu ještě snížit

Automatická převodovka EDC

Dopřejte si komfort při jízdě. Automatcká dvouspojková převodovka EDC vám poskytuje dynamiku a plynulé řazení. Oceníte i spotřebu paliva, která je srovnatelná s manuální převodovkou.

Zdroj: www.renault.cz

SHARE