Volkswagen Touareg

Touareg je připraven na každou výzvu i na spoustu dalších věcí. Najde si cestu i tam, kde žádná nevede, a pokračuje tam, kde už to jiní museli vzdát. Umožňuje to například stálý pohon všech kol 4MOTION, který rozděluje podle aktuální potřeby sílu motoru na všechna čtyři kola. Téměř na každém povrchu je tak zajištěn optimální pohon i trakce.

Vyvolá nadšení již při prvním kontaktu.

Design

Moderní tvary. Design čelní partie vozu s unikátní mřížkou chladiče vytváří jedinečný dojem. Integrované bi-xenonové světlomety jsou pokračováním přesně vedených linií mřížky chladiče a umocňují charakteristické tvary čelní partie vozu.

Efektivita

Volnoběžná funkce

Nechte automobil jet na volnoběh a šetřete tak palivo

Můžete to zažít každý den – nejdále dojedete, když věci prostě nebudete brzdit. A díky volnoběžné funkci můžete využívat kinetickou energii Vašeho vozu Volkswagen. Jednoduchým a pohodlným způsobem tak můžete ušetřit až půl litru paliva na 100 kilometrů.

Tip: Podívejte se na tento model, ale i další nové vozy Škoda od tuzemského prodejce Auto Opat

BlueMotion Technology

Kdo má nižší spotřebu, dojede dále

Opatření BlueMotion Technology, kterými jsou vybavené všechny motory V6 TDI vozu Touareg zvyšují efektivitu a současně tak snižují spotřebu paliva. Volkswagen Touareg je tak ještě atraktivnější pro všechny, kteří chtějí snížit své výdaje bez toho, aby se přitom museli vzdát agilních jízdních vlastností.

 Více článků na téma auto Škoda

4MOTION

Neztrácejte přilnavost pneumatik

Pro Vás silnice nikde nekončí: Touareg suverénně zvládne i jízdu v těžkém terénu. Díky stálému pohonu všech kol 4MOTION bude mít vynikající trakci i na mokrém a nerovném povrchu cesty.

Naftové motory

Je krásné, když Vás nemůže dohonit ani všední den

Nechte stres všedních dnů za sebou. Silné a elefektivní motory V6 TDI určené pro Touareg přinášejí radost z jízdy bez kompromisů. Díky výkonu 193 kW (262 k) Vás v každém terénu dostanou na čelo startovního pole.

Komfort

Interiér

Ať ve městě, nebo v terénu, v interiéru se budete cítit vždy příjemně

Komfortní prostředí Vás bude obklopovat i uprostřed divočiny. To proto, že interiér vozu Touareg Vás bude rozmazlovat vybranými materiály a elegantními barvami, které budou pohlazením pro Vaše dlaně a potěšením pro Vaše oči. Tento luxus budete vnímat ještě intenzivněji v drsném a nevlídném okolním prostředí.

„Easy Open“

Pomůže Vám v případě, když právě nemáte žádnou ruku volnou

Tuhle funkci si zamilujete zejména v situacích, kdy máte plné ruce. Díky volitelnému zamykacímu systému „Easy Open“ Vám k pohodlnému otevření dveří zavazadlového prostoru postačí jeden pohyb nohou.

Klimatizace „Pure Air Climatronic“

Zajistí Vám individuální cestovní klima

Příliš horko, příliš chladno nebo snad něco mezi tím? Najít tu správnou teplotu může být poměrně složité zejména v případě, kdy v autě cestuje více osob. Díky dvouzónové klimatizaci „Pure Air Climatronic“ patří diskuse o nastavení teploty minulosti. Pro Touareg je navíc k dispozici také čtyřzónová klimatizace, která splní přání i cestujících na zadních místech.

Vzduchové pérování

I při jízdě po nerovné cestě budete sedět pohodlně

Vzduchové pérování vozu Touareg, které je součástí výbavy na přání, vyrovná výtluky i nerovnosti silnice. Komfortní systém včetně volby jízdního profilu přizpůsobí každému terénu i světlou výšku vozu.

Výbava v kůži „Cricket“

Posaďte se do nadčasové elegance

Výbava v kůži „Cricket“, která se dodává na přání, je potěšením pro Vaše oči a pohlazením pro Vaše dlaně na té nejvyšší úrovni. Již v okamžiku nastoupení můžete vnímat charakteristickou vůni kůže. Při každé jízdě si tak můžete užívat nepřekonatelný pocit, který tato exkluzivní výbava přináší.

Asistenční systémy

Dynamická regulace dálkových světel „Dynamic Light Assist“

Uvidíte více, aniž byste oslňovali ostatní účastníky provozu

Dynamická regulace dálkových světel „Dynamic Light Assist“ zlepšuje výhled z vozu při jízdě v noci, a to jak Váš, tak i ostatních účastníků silničního provozu. Systém „Dynamic Light Assist“ umožňuje od rychlosti 60 km/h jet s trvale zapnutými dálkovými světly.

Zpětná kamera

Oči vzadu prostě nemáte

Zpětná kamera, která je součástí výbavy na přání, Vám umožňuje rozpoznat překážky, které se nacházejí za vozem. Obraz z kamery integrované na zádi vozu je přenášen na displej infotainment systému. Parkování je tak daleko snazší.

ACC & Front Assist

I v husté dopravě můžete zůstat zcela v klidu

Přáli jste si někdy mít asistenta, který by za Vás sledoval dopravu před vozidlem? Díky automatické regulaci odstupu ACC (až do rychlosti 250 km/h) a systému kontroly okolí vozu „Front Assist“ včetně funkce nouzového brzdění City, která je rovněž součástí paketu, můžete cestovat naprosto uvolněně.

Systém monitorování okolí vozu „Area View“

Pomocí čtyř kamer zjistíte, co se děje okolo Vašeho vozu

Nebylo by krásné, abyste v nepřehledných situacích, jako např. při vyjíždění z parkovacího místa v rušném centru města nebo při couvání v náročném terénu, měli přehled nad vším, co se děje okolo Vašeho automobilu? Díky čtyřem kamerám systému monitorování okolí vozu „Area View“, který je součástí výbavy na přání, se toto přání stává realitou.

Nebudete věřit svým uším.

Nádherný zvuk audiosystému „DYNAUDIO Confidence“, který je součástí výbavy na přání, přivede Vaše spolucestující k němému úžasu. Díky dvanácti vzájemně perfektně sladěným reproduktorům si zvuk v dokonalé high-end kvalitě můžete užívat v celém interiéru.

volkswagen-touareg

Navigační systém „RNS 850“

Dosáhněte svého cíle. A při cestě k němu si užívejte tu nejlepší zábavu

Ať vede Vaše cesta kamkoli, zpříjemněte si jízdu zábavou na té nejvyšší úrovni. Pro řidiče vozu Touareg ji zajistí navigační systém „RNS 850“, jenž je součástí sériové výbavy a který se dodává exkluzivně pro tento model. K jeho výbavě patří velký dotykový displej, ovládání pomocí hlasových pokynů, interní pevný disk, DVD měnič … Potřebujete ještě něco dalšího?

Telefonní rozhraní „Premium“ včetně Car-Net „Guide & Inform“

S oběma rukama na volantu budete telefonovat bezpečněji

Buďte k zastižení, i když právě sedíte za volantem. Díky telefonnímu rozhraní „Premium“, které je součástí sériové výbavy, můžete mít při telefonování obě ruce na volantu a vše tak budete mít jistě pod kontrolou.

Zdroj: www.volkswagen.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *