Víte, které vybavení auta vám velmi usnadní a zpříjemní cestování?

Na cestách tráví mnoho z nás dlouhé hodiny. Ať je tomu tak dobrovolně, kdy cestujeme za rodinami nebo přáteli, povinně například na služební cesty, či potřebně, kdy rekonstruujeme dům a potřebujeme převážet spoustu věcí. Ať už jde o soukromá či služební auta, ve všech je skvělé mít vybavení, které je kvalitní a skvěle splní svoji funkci. Některé budete mít přímo po ruce, některé v kufru nebo umístěné do karoserie. Vždy jde ale o pomocníky, díky nimž je čas strávený v autě příjemnější a převoz věcí je snadnější.

Pořádek v kufru za všech okolností

V žádných vozech by neměly chybět vany do kufru. Využijete je nejen tehdy, kdy převážíte materiály, které vám mohou znečistit zadní část auta, jako jsou tekutiny, stavební materiál, hlínu, ale i běžné věci, které nechcete, aby vám volně klouzaly po koberci a po cestě jste je museli pracně sbírat rozházené, poškozené. Vany jsou vyráběny z materiálu, jež je odolný proti poškození. Jsou protiskluzové a mají vyvýšený okraj, což zajistí, že i když se něco vyleje, vysype, vše zůstane ve vaně, která se dá jednoduše vytřít, vyčistit.

Vyrábí se v různých provedeních do nejrůznějších typů vozidel, což znamená jejich výborné umístění a stabilitu. Jakmile vyzkoušíte, o kolik se zjednoduší převoz věcí v nich, budete si říkat, jak jste mohli fungovat bez nich.

Teplo rychle a snadno

Dalším vybavením, které vám velmi zpříjemní cestování je zimní clona do masky auta. V měsících, kdy je skutečně chladno brání profukování studenému vzduchu do vozu a topení začne hřát rychleji. To ocení nejen dospělí, ale zvláště rodiče převážející malé děti do školky či školy. S malými dětmi se vám zdá každá minuta bez topení dlouhá, což clona výrazně zkrátí.

Aby vám předměty na palubové desce držely

Dalšími skvělými pomocníky jsou podložky na palubovou desku, kde umístíte telefon, tablet, navigaci nebo cokoli jiné. Jsou protiskluzové a i v zatáčkách budou předměty na svém místě.

Podobně pomáhají i držáky na mobilní telefon či navigaci. Některé se dají nastavit do různých poloh, což usnadní pohled na ně.

Pomůcek do auta je velké množství. Oceníte jistě i věšáky na oblečení, které se umisťují na zadní stranu předního sedadla. Chybět by vám neměly ani ochranné lišty dveří nebo autokosmetika. Vše najdete např. v e-shopu dovozu.cz. Stačí si vybrat.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *