Elegantní, prostorný a vybavený inteligentní technologií: s vozem Nissan Note si můžete užívat jistého a plynulého řízení.

NÍZKÁ SPOTŘEBA PALIVA

Bez ohledu na to, který motor si vyberete, nabízí vůz Nissan Note výjimečnou spotřebu paliva. Díky jeho aerodynamickým liniím a pohonnému agregátu s nízkým třením můžete dosáhnout spotřeby 5,9 l/100 km v městském provozu a 4,0 l/100 km na volné silnici.

Design

Exteriér

ZŘETELNĚ STYLOVÝ. Elegantní a dynamičtější s nižší linií střechy, strmějším úhlem čelního skla, rozšířenými podběhy kol a úhlednou přední mřížkou chladiče, která volně splývá se světlomety protaženými dozadu. To je přibroušená silueta vozu Nissan Note s mnohem větším důrazem.

DEFINITIVNÍ HRANICE. Zdůrazněte design vozu Nissan Note pomocí paketu dynamického stylu, který nabízí výrazné nové prvky pro přizpůsobení a zdůraznění nabroušeného designu vozu. Promluvte si o tom s prodejcem společnosti Nissan.

Interiér

DOKONALÁ ROVNOVÁHA. Ve vytříbeném interiéru se forma setkává s funkcí. Překvapivě prostorné a praktické uspořádání je zdůrazněno prvky výbavy prémiové kvality, které jsou pozvánkou, abyste si užili pohodlné a příjemné jízdy. RELAXUJTE A UŽÍVEJTE SI. Posuňte si sedadla dozadu a vytvořte dostatečný prostor pro nohy a záda ve voze Nissan Note.

SHARE