Mazda MX-5 RF

MX-5 RF si bere to nejlepší z designu KODO – Duše v pohybu a díky nenucenému vzhledu a dokonale vyváženým proporcím z ní sportovnost jen čiší. Lehká karosérie a výjimečně zpracovaná pevná skládací střecha vám umožňuje zažít povznášející pocit z jízdy s větrem ve vlasech.

Rychlost a svižnost vozu MX-5 RF dodává jízdě na zábavnosti a díky technologii SKYACTIV od společnosti Mazda je zárukou vynikající spotřeby paliva a minimálních emisí.

Důležité vlastnosti vozu Mazda MX-5 RF:

  • Zcela nová barva:  šedá Machine Grey
  • Pevná skládací střecha se otevře za 13 sekund.
  • Otevírání a zavírání střechy lze ovládat i během jízdy (maximálně do rychlosti 10 km/h).
  • Volitelná dvoubarevná střecha

Výkon motorů SKYACTIV-G:

  • 1.5 SKYACTIV-G – 131 koní
  • 2.0 SKYACTIV-G – 160 koní
  • 2.0 SKYACTIV-G – 160 koní, se systémy i-Stop a i-Eloop

Hnací ústrojí SKYACTIV

Každá, i ta nejmenší, část modelu Mazda MX-5 RF byla perfektně doladěna. Motory SKYACTIV-G jsou zárukou okamžité reakce a snadného výkonu ihned po sešlápnutí pedálu. Hluboký drsný zvuk je stejně skvělý jako dojem z něj a poskytuje nižší emise a lepší spotřebu paliva.

mazda-mx-5-rf

Pevná skládací střecha

Pevná skládací střecha Mazdy MX-5 RF byla pečlivě promyšlena a okrášlena líbivým motivem KODO – Duše v pohybu. Tuto propracovanou střechu, která je k dispozici ve dvou barevných variantách, lze otevřít za jízdy (do rychlosti 10 km/h). Za pouhých 13 sekund si můžete vychutnat osvěžující závan čerstvého vzduchu. To je přece na sportovních vozech zábavné.

MZD Connect

Informační systém vozidel Mazda MZD Connect vás kdykoli spojí se světem a dává všem na vědomí, že během tvorby tohoto ikonického vozu jsme nedělali žádné kompromisy.

Zdroj: www.mazda.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *