S užitkovými vozy Iveco Daily se na silnici budete cítit pohodlně a bezpečně

Užitkové vozy Iveco Daily představují ideální společníky pro provozování Vašeho podnikání udržitelnou cestou. Pokud za volantem trávíte většinu svého pracovního času, vybírejte z řad nabídky těchto užitkových vozů u společnosti Strojservis Praha, s.r.o. Představují ideální dopravní řešení s těmi nejmodernějšími technologiemi, díky kterým se na silnici budete cítit pohodlně a bezpečně.

Dodávky, které změní Vaší obchodní perspektivu

Užitkové vozy Iveco Daily předvídají Vaše potřeby za pomocí využití prvků, které přispívají k autonomnímu a bezpečnému řízení. Motory vozidel Iveco Daily se vyznačují nízkou spotřebou paliva, která se projevuje až v řádech úspory 10 % Vašich nákladů. K těmto funkcím se řadí nová elektronicky řízená turbína s proměnlivou geometrií nebo exkluzivní pneumatiky třídy A Super Eco Low Rolling speciálně navržené pro vozy Iveco Daily. Neustálé inovace a delší intervaly výměny oleje šetří nejen Vaše náklady na provoz vozidla, ale také životnost vozidel. Nová full LED světla s mnohem ostřejším paprskem zase výrazně zlepšují viditelnost na silnici.

Bezpečný styl jízdy za pomocí nových funkcí hlasového ovládání vozidla

Nejmenší modely Iveco Daily přináší nové funkce hlasového ovládání vozidla, která jsou zaměřená na bezpečnost při jízdě. Jedná se o službu On, díky které palubní systém měří soubor klíčových ukazatelů řidičovy jízdy. Posléze generuje reporty, které pomáhají šoférům osvojit si bezpečný styl řízení. Dalším službou je funkce Safe Driving, která odhaluje chyby řidiče, které by teoreticky mohly způsobit dopravní nehodu. Systém posléze řidiče informuje o jeho rizikovém chování. Uživatelsky příjemný informační a zábavní systém je doplněn 7” obrazovkou nebo DAB rádiem. Na dlouhých cestách oceníte navigační systém pro osobní a nákladní automobily TomTom a displej zadní kamery.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *