Proč ta kontrolka stále bliká? Servis autoelektriky v Praze!

V dnešní době jsou auta vybavena stále více technologicky složitějšími systémy. Pořád se vyvíjí nové a nové funkce, které nám sice pomáhají, ale pokud se s nimi něco stane, nezbývá nám nic jiného než navštívit servis, protože narozdíl od jednoduchých věcí jako poškozená pneumatika, autoelektrika je něco, co si jen tak doma v garáži neopravíme.

V autoservisu Motogart Praha Vám provedou veškeré opravy, co se elektrotechniky ve vozu týče. Nespecializují se jen na jednu značku, rádi Vám udělají veškeré autoelektrikářské práce a diagnostiku u aut všech značek – evropských, asijských, japonských či amerických, na tom nezáleží.

Servis všech známých značek vozidel

Díky svým zkušenostem a nejmodernějším technologiím si autoelektrikáři z Motogart Praha poradí s řešením i složitých elektro závad. Diagnostika elektrických a elektronických systémů řídících jednotek u koncernových vozidel je zde prováděna moderním diagnostickým přístrojem značky SuperVag, který umožňuje čtení a mazání pamětí závad, kontrolu skutečných hodnost systému a spuštění akčních členů pro jejich kvalitní kontrolu. U jiných značek vozů je používána diagnostika Delphi.

Dále Vám Motogart Praha rádi zajistí i diagnostiku dieselových vstřikovačů, prodej a montáž tažných zařízení, alarmů a jiných doplňků, jako jsou parkovací senzory, hands-free, systémy GPS, centrální zamykání a spousta dalších.

Spolehlivý autoservis a pneuservis v Praze

Mimo vše elektrické a elektronické, Motogart Praha Vám nabízí i kompletní, profesionální a precizní autoservis a pneuservis, výměnu autoskel a oleje v automatických převodovkách, servis klimatizace a podobně, prostě vše co si od autoservisu můžete přát. Po dobu oprav Vám nabízí možnost zapůjčení vozu. Zároveň s Vámi budou mechanici ochotně komunikovat po celou dobu servisu a veškeré opravy s Vámi budou konzultovat, aby se Vám nestalo, že by provedli něco, co jste si neobjednali. Hlavním cílem Motogart Praha je spokojenost jejich zákazníků – něco, co jistě každý ocení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *