Havarijní pojištění – Top-pojisteni.cz

Havarijní pojištění pomůže tam, kde ostatní selhávají.
Zaviněná autonehoda, krádež vozidla, zničení či poškození živlem nebo vandalismus,  to vše vám pokryje právě havarijní pojištění.

Jak funguje Top-Pojištění.cz?

V kalkulačce havarijního pojištění vyberte Vaše vozidlo (tovární značku a model) a vyplňte pár základních údajů. Dále zadejte aktuální tržní hodnotu vozidla (= pojistná částka) a další doplňující informace. Nyní už jen stačí zvolit druh pojistných rizik, výši spoluúčasti a základní údaje o Vás. Ihned poté se Vám zobrazí přehledný graf s nabídkou možností havarijního pojištění (přehledné srovnání 7 pojišťoven). Pro objednání havarijního pojištění online stiskněte tlačítko „Koupit“ a následně vyplňte krátký formulář. Obratem obdržíte veškeré pojistné dokumenty do Vaší emailové schránky.

Jaká rizika kryje havarijní pojištění?

  • Zaviněná autonehoda
  • Krádež vozidla
  • Zničení či poškození živlem
  • Vandalismus

Co byste měli vědět o havarijním pojištění?

Pomůžeme Vám s výběrem nejlevnějšího havarijního pojištění online za pomocí naší kalkulačky pojištění. Je to jednoduché, rychlé a přehledné.

Do 48 hodin od objednání, nejdříve však 10 dní před počátkem pojištění, Vás bude kontaktovat servisní technik na telefonním čísle uvedeném ve Vaší objednávce. V případě Vašeho zájmu přijede až do místa Vašeho bydliště. Tato služba je poskytována naším dlouholetým smluvním partnerem a je pro Vás zcela ZDARMA.

Prohlídka vozidla je vyžadována pojišťovnou v případě uzavření havarijního pojištění. Současně je jednou z podmínek pro jeho platnost.

Více na: www.top-pojisteni.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *