C4 Cactus se snaží snoubit styl a praktičnost, nabízí výrazné prvky, které vynikají nejen designem, ale i funkčností. Citroën C4 Cactus je crossover nového stylu s optimistickým designem.

Airbump® představuje úspěšné spojení designu a praktičnosti. Pružný povrch této světové novinky chrání vozidlo před drobnými oděrkami a poškozením.

V čem tkví tajemství? V řadě vzduchových kapslí ukrytých pod slupkou z TPU (termoplastického polyuretanu, které nevyžadují žádnou zvláštní údržbu.

Svůj vůz C4 Cactus se můžete dotvořit na míru, na výběr máte 4 barvy prvků Airbump®: Dune,  Chocolat, Černá a Šedá. Můžete si s barevnou kombinací pohrát!

Světelný podpis

Pro předek je charakteristický výrazný světelný technologický prvek v podobě denních světel s LED diodami podtrhávajícími protáhlé a světlomety zabudované do prvků Airbump®.

Odvážná osobnost

Výraznou osobitost vyjadřuje model C4 Cactus pomocí grafických prvků, které zvyšují praktičnost, jako jsou střešní nosiče spojující styl a užitečnost.

100% digitální a 100% intuitivní. Všechny ovladače modelu C4 Cactus jsou seskupeny na jediném displeji. Sériově dodávaný sedmipalcový displej kombinovaný se 7 tlačítky, umožňuje jediným klepnutím přístup ke všem funkcím.

Easy Push

Tradiční volič převodovky byl u verzí vybavených pilotovanou převodovkou ETG zrušen a nahrazen systémem „Easy Push“. Tento zjednodušený ovladač tvoří tři tlačítka: D pro pohyb vpřed, N pro neutrál, R pro zpátečku.

Airbag In Roof

Airbag in Roof představuje ve světové exkluzivitě technologii spočívající v přesunutí airbagu do stropu pro větší prostor v kabině a uvolnění nové odkládací přihrádky. Airbag se po nárazu rozvine podél čelního skla a nabízí vynikající úroveň bezpečnosti.

Magic Wash

Díky systému Magic Wash, kdy jsou ostřikovače zabudovány na konci každého ze stěračů, je zachován výhled, z kapoty zmizí špína a je zajištěna úspora ostřikovací kapaliny.

citroen-c4-cactus_2

Systémy

Systém Park Assist pro snadné parkování najde automaticky místo na zaparkování a pomůže vám Citroën C4 Cactus zaparkovat. Staráte se jen o akceleraci a brzdění.

Díky zpětné parkovací kameře, jejíž záběry jsou zobrazovány na dotykovém displeji 7″, probíhá parkování v naprostém klidu.

Asistent pro rozjezd do svahu udrží vůz automaticky zabrzděný po dobu 2 vteřin a usnadní klidné rozjíždění na svazích se sklonem více než 3%.

Funkce přisvícení do zatáček přidává další světelný paprsek při zatáčení a zvyšuje tak viditelnost a bezpečnost.

Zdroj: www.citroen.cz

SHARE