Bentley Flying Spur V8 S

Nový, hbitější vůz Flying Spur V8 S má v srdci luxus a výkon. Přináší sportovnější tvar do již dynamicky hbité řady Flying Spur. Je to vůz, za nímž se budou všichni otáčet tak snadno, jak vybírá zatáčky.

STVOŘEN PRO VÝKON

Při tvorbě sportovního vozu Flying Spur V8 S jsme se zaměřili na tři klíčové oblasti: vzhled, motor a ovladatelnost. Soustředili jsme se na vyladění vzhledu vozu, abychom vytvořili agresivnější tvar. Strávili jsme mnoho času při práci na vylepšení báječného motoru 4,0 litru V8 S se dvěma turbodmychadly, který dosahuje lepší úrovně kroutícího momentu 680 Nm v zájmu lepšího zrychlování, dokonce i při nízkých otáčkách. Díky tomu se vůz snadno dostává na maximální rychlost 306 km/h. Také jsme speciálně nakalibrovali odpružení v zájmu lepší reakční schopnosti. A tento dechberoucí výkon je samozřejmě spojen se stejně inovativní se špičkovou spotřebou paliva.

Tato vylepšení se rovněž kombinují s jedním z nejlepších systémů pohonu všech kol na světě a poskytují vynikající trakci a kontrolu. Díky těmto všem funkcím je řízení modelu Flying Spur V8 S špičkovou odměnou. Jak tyto všechny detaily dohromady tvoří rozdíl, zjistíte ve chvíli, jakmile usednete za volant a nastartujete motor. A když pak začnete řídit, začne to být ještě jasnější.

OCEŇTE ROZDÍL

Model Flying Spur V8 S má nezaměnitelný současný tvar, který vyzařuje jasný názor. Je to díky impozantní lesklé přední mřížce Beluga s jedinečným nárazníkem v barvě karosérie. Zadní leštěný spoiler Beluga, volitelná zatmavená světla a – pouze u modelu Flying Spur V8 S – 20-palcová lakovaná kola open-spoke, to vše pomáhá dodat dojem nižšího a agresivnějšího vzhledu a pocit většího kontaktu s vozovkou.

Nastupte si a slavné řemeslné zpracování vozů Bentley je patrno všude kolem, včetně volitelných dokonalých kožených potahů. Ucelenost technologií ve vozidle slouží řidiči i cestujícím díky intuitivnímu přístupu přes dotykové obrazovky na dosah ruky.

Model Bentley Flying Spur V8 S je navržen pro každé rozpoložení a hodí se na ty okamžiky, kdy můžete nechat svět za zády a jet jen pro radost z jízdy. Zaručujeme, že tento zážitek vás dojme.

Model Flying Spur V8 S s výbavou Mulliner Driving pokračuje v dlouhé tradici možností přizpůsobení vozu vlastním požadavkům, které se pojí se jménem Mulliner. Mulliner navržený v Crewe přináší další možnosti pro exteriér i interiér. To zahrnuje 21-palcová 7-paprsková kola z lehkých slitin a dveřní panely s perforovaným koženým potahem. Luxusní sedadla s diamantovou výšivkou nyní zdobí menší výšivka lépe odpovídající současnému vzhledu. Nekompromisní pocit luxusu lze ještě zesílit pomocí dotykové tvarované řadicí páky a vrtaných pedálů z lehkých slitin, které poskytují větší potěšení z jízdy bez námahy.

bentley-flying-spur-v8-s

Technické parametry:

Motor

4 litre twin-turbocharged V8

Řazení

8-speed Quickshift automatic

Výkon

521bhp / 528PS / 388kW @ 6000rpm

Krouticí moment

680Nm, 502 lb.ft @ 1700rpm

Míra emisí

EU 6 / ULEV

Palivo

98 (95) RON

Výkonnost

Maximální rychlost

190mph / 306km/h

Zrychlování mph

0 – 60mph 4.6 seconds

Zrychlování km/h

0 – 100km/h 4.9 seconds

Rozměry

Styl karoserie

Saloon

Celková délka

5299mm 208.6in

Šířka včetně zrcátek

2207mm 86.9in

Šířka při sklopených zrcátkách

1984mm 78.1in

Výška

1488mm 58.6in

Rozvor

3066mm 120.7in

JÍZDNÍ CYKLUS – EU

Město

17.8mpg 15.9 litres/100km

Mimo město

35.3mpg 8.0 litres/100km

Kombinovaný provoz

25.9mpg 10.9 litres/100km

Emise CO2 (kombinovaný provoz)

254/km

JÍZDNÍ CYKLUS – EPA

Jízda ve městě

14.0 mpg

Jízda po dálnici

24.0 mpg

Kombinovaná jízda

17.0 mpg

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *