Opel Astra Sport Tourer

Astra Sports Tourer. S inovacemi z luxusních vozů.

INTELIGENTNÍ OTEVÍRÁNÍ

Nakládání a vykládání zavazadel nebo jiného nákladu do nové Astry Sports Tourer je zábava. Díky elektricky poháněnému inteligentnímu automatickému otevírání hands-free stačí pohyb vaší nohy pod zadním nárazníkem pro otevření nebo uzavření víka zavazadlového prostoru. Stále však máte možnost víko otevřít tlačítkem na klíči, klasickou cestou tlačítkem na víku nebo z prostoru řidiče v kabině.

JASNÉ LED SVĚTLOMETY

Unikátní zadní LED světlomety s motivem křídla a světla pro denní svícení dodávají vozu styl a viditelnost

VÍCE PROSTORU

Velký zavazadlový prostor (540-1630 l) a vyhřívaná zadní sedadla, která lze sklopit v poměru 20/40/20, vám usnadní každou cestu. Sklápění sedadel je velmi jednoduché – stačí stisknout tlačítko One Touch v zavazadlovém prostoru. Standardní zadní sedadla jsou sklopná v poměru 60/40.

RÁFKY

Křivky vašeho vozu zaujmou každého, vaše ráfky mu dodají šmrnc. 16˝, 17˝ a 18˝ ráfky z lehkých slitin podtrhují svalnatý vzhled nové Astry Sports Tourer.

opel-astra-sport-tourer_2

Výkon

Nová generace motorů Opel je sportovní, s plynulým výkonem a rychlou reakcí na plynový pedál. Vyberte si z naftových motorů s výkonem až 118 kW (160 k) nebobenzínových motorů s výkonem až 147 kW (200 k). Kombinovat je můžete s manuální nebo automatickou převodovkou.

ZAŘADTĚ VYŠŠÍ STUPĚŇ!

Převodovky nové Astry Sports Tourer vás nadchnou. Vybrat si můžete mezi 5 a 6-stupňovou manuální převodovkou, automatickou převodovkou nebo 5-stupňovou robotizovanou převodovkou Easytronic 3.0 ®.

  • 5 a 6-stupňová manuální převodovka se vyznačuje přesností a plynulým chodem
  • Bezspojková převodovka Easytronic 3.0®umožňuje sportovní jízdu s emisemi CO2 nižšími než 100 g/km.
  • Vyberte si naší 6-stupňovou automatickou převodovku pro maximální jízdní komfort, především v kombinaci se systémem Start/Stop

ŠETŘETE PALIVO

Technologie ecoFLEX snižují spotřebu paliva a emise škodlivin. Funkce ecoFLEX® Drive Assist vám pomáhá jezdit maximálně efektivně.

Pohodlí

WELLNESS SEDADLO

Nastavitelná ergonomická AGR přední sedadla a Wellness AGR sedadlo řidiče s masážní a ventilační funkcí. Díky neobyčejným wellness prvkům v této třídě vozidel vám Astra zpříjemní každou cestu.

RELAXUJTE NA MAXIMUM

Technologie AirWellness změní váš vůz na příjemnou lóži díky vůním Energizing Dark Wood nebo Balancing Green Tea. Tento systém také umožňuje připevnit univerzální držák chytrého telefonu1 na středový panel.

Tlačítkem ovládaná ruční brzda se automaticky deaktivuje při rozjezdu vozu. Díky tomu se také zvětšil prostor na středovém tunelu a loketní opěrka.

Konektivita

PRVOTŘÍDNÍ KONEKTIVITA

Prvotřídní infozábavní systém, který pracuje se zařízeními vybavenými operačními systémy Android a iOS. Navigační systém Navi 900 IntelliLink® podporuje elegantní zobrazení map ve 3D.

CHYTRÉ A JEDNODUCHÉ

Autorádio R300 BT nabízí telefonování hands-free a streamování hudby pomocí Bluetooth® a USB pro připojení vašich zařízení.

PŘIPOJENÍ PRO ZADNÍ SEDADLA

Cestující na zadních sedadlech mohou nyní nově využít 2 USB porty pro svá zařízení.

Zdroj: www.opel.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *