Nemáte na novou dodávku? Pořiďte si ojetou. Ale které dodávky stojí za to?

Užitkový vůz neboli dodávku si můžete pronajmout, nebo koupit. První možnost je výhodná pro podnikatele, kteří mají pro vůz využití jen „nárazově“ či sezónně. Pokud však automobil potřebujete celoročně, vyplatí se vám vlastní. Ale co když nemáte k dispozici potřebnou částku a nechcete za dodávku utratit více, než je nezbytně nutné? Řešením je vhodně zvolená ojetina.

Výběr užitkového vozidla není radno podcenit. Musí vám dobře sloužit a nekomplikovat vám podnikání. V praxi to znamená, že potřebujete spolehlivou dodávku, která bude odpovídat plánovanému využití. Zbrusu nová vás však může stát půl milionu až milion korun, samozřejmě dle konfigurace. Ojeté dodávky vychází podstatně levněji. Cena pár let starého modelu může být i o více než polovinu nižší.

Jaké značky stojí za to?

S dodávkami je to podobné jako s osobními vozy. Když vybíráte rodinné auto, zajímají vás spolehlivé vozy známých značek. A právě na takové byste se měli zaměřit i v případě vozů užitkových. Dobrou volbou jsou modely, které se chlubí titulem Van of the Year. První ročník prestižní soutěže proběhl již v roce 1992 a na stupních vítězů se obvykle objevují modely předních výrobců.

Dodávkou roku 2018 je Iveco Daily Blue Power, v předchozím roce byl jedničkou Volkswagen Crafter. Před těmito vozy se mezi nejlépe hodnocenými užitkovými vozy objevilo několik verzí populárního Fordu Transit, Renault Kangoo, Citroen Jumpy, Opel Vivaro a v neposlední řadě Mercedes-Benz Vito. Ať už si vyberete kterýkoliv z uvedených modelů, nebudete litovat.

Ojetou dodávku nakupujte u prověřeného prodejce

Kam pro starší užitkové vozidlo? Vyberte si specializovaný autobazar dodávek, který vám poskytne 100% záruku na původ vozu, garanci perfektního technického stavu a odborní poradenství. Vše pod jednou střechou najdete například v autobazaru Auto Gruber. Je na trhu přes 20 let a těší se dobrému jménu. Aktuální nabídku najdete na www.dodavky-gruber.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *