Nejlepší Daily v historii je nyní ještě lepší.
Je stejně silné, univerzální a výkonné jako v minulosti. Kromě podnikatelského instinktu v oblasti dopravy přináší i nové funkce, se kterými se z něj stává ještě lepší partner pro vaše podnikání.

Daily Euro 6 přináší inovace a technologie, které vám pomohou provozovat vozidlo efektivně, snížit náklady na jeho vlastnictví a zvýšit ziskovost podnikání. Motory Euro 6 pracují čistě a efektivně a pomáhají vám vytvořit si renomé v oblasti udržitelnosti.

Daily Euro 6 pečuje o své řidiče: kabina je pohodlnější a tišší než kdykoliv v minulosti a s pomocí převodové ústrojí HI-MATIC řidiči objeví smysl absolutního požitku z jízdy. Daily Euro 6 současně přináší novou úroveň konektivity a dokonale propojuje vaše mobilní zařízení s vozidlem – z vašeho mobilního zařízení se stává asistent pro podnikání a asistent řidiče.
Nejširší nabídka v segmentu se ještě více rozrostla a nyní uspokojí měnící se a rozšiřující se spektrum potřeb vaší firmy a dopravců po celém světě.

Daily Euro 6 je ten nejlepší partner, o jakém se vám mohlo zdát – má spolehlivý smysl pro předvídání vašich obchodních potřeb a poskytuje řešení vždy, když ho potřebujete, rok za rokem.

Komfort

Daily Euro 6 kombinuje přirozené poslání v dopravě a špičkovou úroveň pohodlí, funkčnosti a jízdních vlastností. Když jste za volantem, můžete si dopřát oddych v pohodlí kabiny s vědomím, že svou práci provádíte efektivně. Kabina poskytuje profesionální pracovní prostředí překypující novými funkcemi, které vám usnadní provádění vašich úkolů.

Nové rádio DAB vestavěné v přístrojové desce nabízí všechny hlavní funkce DAB a FM: například umožňuje naladit rozhlasovou stanici podle názvu, zobrazit název programu nebo skladby, kterou právě posloucháte, zapnout příjem informací o dopravě a uložit do paměti až 15 stanic.

Početné odkládací prostory byly navrženy se zřetelem na zachování maximální dostupnosti. Ve vozidle jich naleznete 18, a to včetně nového a praktického otevřeného odkládacího prostoru. Všechny prostory jsou strategicky uspořádány po celé kabině a v dosahu, takže dokumenty a pracovní materiály budou vždy přehledně uloženy a při ruce.

Kabina je nyní ještě tišší díky výraznému snížení hladiny vnitřního hluku. Snížením hladiny hluku o 4 dB se zlepšila akustika ve vozidle a rozpoznávání zvuků až o 8 %.
Komfortní interiéry obohacené o nový kožený volant, modré čalounění sedadel a nové opěrky hlavy vyrobené z textilní pěny vytvářejí profesionální prostředí, ve kterém vy i vaši cestující budou moci produktivně pracovat při zachování maximální úrovně bezpečnosti.

Výkon

Daily Euro 6 přináší potřebnou trakci, nosnost, výkon a rychlou odezvu, v kombinaci s vynikající spotřebou paliva. Můžete se spolehnout na špičkovou výkonnost během mnoha let provozu.
Vyberte si výkon, který nejlépe odpovídá vašim potřebám: maximální výkon od 116 k se základním modelem, až po 205 k se 4válcovým motorem, který poskytuje nejvyšší výkon ve své třídě. Nabídka zahrnuje nové motory VGT s výkonem 136 k a motory s výkonem 180 k a dále 2,3litrový motor F1A – VGT s výkonem 156 k. F1C motor o objemu 3,0 l nabízí maximální točivý moment až 470 Nm.
Všechny motory jsou optimalizované pro nejvyšší výkonnost při každém výjezdu a nabízejí dlouhý dojezd při maximální úspoře paliva.

Pro dopravce, kteří hledají tichý chod a udržitelná řešení, je ideální volbou Daily Natural Power s výkonem 136 k a pohonem na stlačený zemní plyn.

Variabilita a sestava

Daily Euro 6 je nejuniverzálnější vozidlo ve své třídě, které má nejbohatší konfigurace v odvětví.
Daily Euro 6 je jediné dodávkové vozidlo s celkovou hmotností vozidla od 3,3 až do 7 tun a objemem nákladového prostoru od 7,3 m3 až do 19,6 m3. Díky své nekonečné univerzálnosti otevírá nové Daily Euro 6 nepřeberné možnosti pro širokou škálu úkolů – od rozvozu v městském prostředí při doručování balíků, až po dopravu těžkého nákladu, například při stěhování nábytku.
Pestrá nabídka karosérií přináší rozmanité možnosti využití z hlediska použití – Daily Euro 6 je lehce přizpůsobitelné, a například jej lze přestavět na záchranné vozidlo nebo sanitku.

Daily Euro 6 využívá svůj zdravý podnikatelský instinkt v odvětví přepravy a dokáže předvídat vaše potřeby: bez ohledu na zamýšlené použití si vyberete model Daily Euro 6, který bude vyhovovat vašim potřebám – takový, který vám umožní plnit úkoly lehce, efektivně, s nízkými náklady na vlastnictví a s ohledem na životní prostředí pro lepší udržitelnost vašeho podnikání.

iveco-daily-euro-6_2

Odolnost

Zkonstruovaný pro trvale vysokou hodnotu

Dodávková vozidla Daily Euro 6 mají nosnost, které se nevyrovná žádné jiné vozidlo. Vozidla jsou navržena pro vysoce výkonný provoz, každý den, po celé roky a déle než jakékoliv jiné vozidlo. Hnací ústrojí se spolehlivým motorem a převodovkou, které vždy běží v optimálních otáčkách, mají dlouhou životnost a uchovávají si špičkovou výkonnost po celou dobu své životnosti.
Daily Euro 6 vám pomůže vytvářet zisk každý den, kdy pro vás pracuje. Díky svému podnikatelskému instinktu nepromešká žádnou příležitost, aby přinesl přidanou hodnotu pro vaše podnikání!

Špičková odolnost, která nemá obdoby

Dodávkové vozidlo Daily Euro 6 je zkonstruováno pro plnění nejnáročnějších úkolů: má vlastnosti nákladního automobilu a je zkonstruované jako nákladní automobil. Při maximální celkové hmotnosti až 7 tun Daily Euro 6 vám umožní přepravovat náklady s maximálním vytížením nepřetržitě každý den, a vždy, když to potřebujete.
Vysoce výkonný systém zavěšení předních kol nejenom přispívá k vynikající ovladatelnosti vozidla, ale současně i zvyšuje maximální přípustnou zátěž. Odlehčená a velmi silná převodovka QUAD-LEAF, která je součástí výbavy všech 3,5tunových modelů, umožňuje zatížit přední nápravu hmotností až 1 900 kg. Převodovka QUAD-TOR dodávaná pro modely se zadními dvojitými koly zvyšuje nosnost přední nápravy až na 2 500 kg. S vyšším užitečným zatížením vám Daily Euro 6 umožní vykonávat práci s menším počtem výjezdů, takže rychleji, čímž vám šetří provozní náklady a snižuje množství emisí oxidu uhličitého.
To je jeden z mnoha způsobů, jakým podnikatelský instinkt činí z modelu Daily Euro 6 favorita mezi dopravci.

Zdroj: www.iveco.com

SHARE