Infinity Q70

Poddejte se mu. Nechte se zaujmout smělou krásou, která se dotýká něčeho uvnitř. Dovede vás k netušeným smyslovým zážitkům, jaké byste od techniky a designu neočekávali. V novém Infiniti Q70 naleznete nový typ špičkového luxusu, který pozvedá hmatové vjemy na novou úroveň, oslavuje výkon a dynamický pohyb. Důvěřujte svým smyslům. Čekaly na něco výjimečného.

Technologie

INTELIGENTNÍ TEMPOMAT (ICC – Intelligent Cruise Control)

Automaticky zpomalí s ohledem na provoz před vámi. Když je cesta volná, opět zrychlí na vámi požadovanou rychlost. Méně úsilí, více lehkosti.

AKTIVNÍ ŘÍZENÍ VŠECH KOL (4WAS – 4 Wheel Active Steering)

Ovládá všechna kola podle natočení volantu. Přispívá k čistému a přesnému průjezdu vozu Q70 zatáčkami a výsledkem je bezprostřední, stabilní a strhující jízda.

NÁPOR AKCELERACE

Přetváří mechanickou sílu v emoční zážitek. Přesně vyladěný motor dodává točivý moment v širším rozsahu otáček a pocit zrychlení je tím intenzivnější, čím rychleji jedete.

PŘIZPŮSOBOVÁNÍ OTÁČEK PŘI PODŘAZOVÁNÍ (Downshift Rev Matching)

Je ukázkovým příkladem technologie ve službách výkonu. Když pomocí řadicí páčky z hořčíkové slitiny přeřadíte na nižší stupeň, systém automaticky aktivuje meziplyn, aby připravil motor na nový převod. Plynulejší a rychlejší podřazování přispívá k rovnováze a citlivosti (k dispozici pouze u modelů Q70 Hybrid a Q70 3.7).

 SYSTÉM KLIMATIZACE FOREST AIR ®

Příjemně chladivý vánek ve vašem osobním prostoru př ináší př irozené osvěžení př i řízení. Cirkulace vzduchu má podobu jemných závanů.

AKTIVNÍ POTLAČENÍ HLUKU (ANC – Active Noise Control)

Pomáhá tlumit nežádoucí zvuky vstupující do interiéru. Jediné, co slyšíte, je ticho a symfonie výkonu.

NOUZOVÉ PŘÍMÉ BRZDĚNÍ (FEB – FORWARD EMERGENCY BRAKING)

Přidává modelu Q70 další rozměr bezpečnosti. Zjišťuje vozidla v jízdním pruhu před Vámi a v případě potřeby se aktivací brzd snaží zabránit srážce nebo alespoň minimalizovat její následky.

SYSTÉM SLEDOVÁNÍ OKOLÍ VOZIDLA (AVM – Around View Monitor)

Nabízí př i parkování pohled na okolí vozu z ptačí perspektivy, který přispívá k jedinečnému přehledu.

KLIMATIZOVANÁ PŘEDNÍ SEDADLA

S prouděním chladného nebo teplého vzduchu udržují požadovanou teplotu přesně podle vašich požadavků a přispívají k pohodlí při jízdě. Do cíle tak vždy dorazíte odpočatí a osvěžení.

OVLADAČ INFINITI CONTROLLER

Vám umožňuje ovládat technologie tak, jak je to pro vás nejpřirozenější. K dispozici máte tlačítka, otočný prstenec nebo dotykovou obrazovku. Vše reaguje vaše požadavky, aniž byste se museli přizpůsobovat systému.

BOSE® PREMIUM SURROUND SOUND SYSTEM

Vás obklopí bohatým a čistým prostorovým zvukem. Hudba zaplní interiér s uklidňující sytostí a strhující blízkostí.

Design

JEMNĚJŠÍ TKANINA

Bezpečnostní pás je jedním z mála předmětů, kterých se neustále dotýkáte. Vytvoř ili jsme proto popruh s variabilním diagonálním úpletem, který je měkčí než klasické materiály. Je nejen příjemnější na dotyk, ale díky své měkkosti nám také umožnil snížit tření v navíjecím mechanismu. Bezpečnostní pás je proto pohodlnější, snadněji se vytahuje a je velmi šetrný k oblečení. Nepoškodí ani tu nejjemnější látku. Naší pečlivé pozornosti neuniknou ani ty nejjemnější detaily.

BOHATÝ PROSTOR

Interiér modelu Q70 byl navržen s důrazem na dostatek místa i pocit z volného prostoru. Nabízí dostatek místa v oblasti hlavy i boků, a to pro všechny cestující. Prvky interiéru, jako je strop a sloupky čelního skla, jsou tvarovány tak, aby budily dojem otevřenosti. Každé sedadlo zajišťuje pohodlnou oporu a dostatek prostoru pro nohy vzadu je i u vyšších cestujících samozřejmostí. Široké otevírání zavazadlového prostoru navíc nabízí snadný přístup ke spoustě místa pro zavazadla.

JEDINEČNÉ MATERIÁLY

Řemeslná dokonalost se u modelu Infiniti Q70 neomezuje na jedinečnou ergonomiku a přepychové obložení. Pohlaďte si opěru pro ruce nebo jiný povrch a konečky vašich prstů zakusí nezaměnitelně příjemný pocit. Během osmnáctiměsíčního výzkumu jsme oslovili 360 lidí po celém světě, abychom zjistili nejpříjemnější hmatový pocit. Následně jsme vytvoř ili materiály s povrchem, jehož pružnost a povrchová struktura odpovídá papilárním liniím na vašich prstech a vzbuzuje tak dojem dokonalého dotyku.

infinity-q70_2

Výkon

adfadf

ZVUK VÝKONU

Výkonný vůz k vám promlouvá svým výfukem a speciální vyladění výfuku u modelu Q70 přetváří tento zvuk v jedinečný zážitek. Vůz Infiniti je díky němu zcela nezaměnitelný a každý pohyb ručičky tachometru směrem nahoru a dolů se tak stává výletem do říše ryzích emocí.

Zdroj: www.infiniti.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *