Infinity Q30

Město je Vaše jeviště. S modelem Infiniti Q30 jste v centru pozornosti – s karoserií, která vyčnívá nad ostatní, a dramatickými liniemi, které vyjadřují Vaši individualitu.

Design

VYVÝŠENÝ VZHLED

Žádný jiný pětidveřový kompaktní vůz není tak elegantní a sportovní. Vyvýšená poloha sedadla zajišťuje lepší rozhled i nepřehlédnutelnost. Elegantní obložení z černého laku kolem kol a snížené boční prahy zdůrazňují jedinečný vzhled. Ideální výška přináší lepší přehled v provozu a usnadňuje nastupování i vystupování z vozu Infiniti Q30.

INFINITI NA PRVNÍ POHLED

Horní oblouk přední masky je zrcadlovým obrazem spodního a společně vytvářejí příznačný dvojitý oblouk značky Infiniti. C sloupek ve tvaru půlměsíce směřuje od zadního okna vpřed a budí dojem věčného pohybu. Model Q30 nezapře geny značky Infiniti v žádné křivce, od přídě až po záď. 19″

SPORTOVNÍ KOLA

Speciálně navržená kola ladí se sportovními liniemi verze Q30 Sport a tmavá povrchová úprava podtrhuje jejich agresivní styl. Tato lehká a vysoce výkonná kola jsou součástí standardní výbavy verze Q30 Sport a volitelně dostupná u verzí Q30 Premium a Premium Tech.

PŘÍZNAČNÉ SVĚTLOMETY LED

Typický tvar světlometů Infiniti inspirovaný lidským okem zajišťuje jejich viditelnost zepředu i z boku. Stejný motiv se opakuje i u koncových světel dotvářejících jedinečný profil při pohledu z každého úhlu.

SEMIŠOVÁ MĚKKOST

Strop a přední sloupky jsou obloženy semišovým materiálem, který byl vyvinut italskými módními návrháři pro povrchy, jichž se často dotýkáte, jako jsou podšívky kabelek a bot. Je recyklovaný a vyrobený bez použití rozpouštědel.

PROVĚŘENÝ DOTYK

Ve spolupráci se stovkami lidí z celého světa jsme hledali povrch, který je nejpříjemnější na dotyk. Tak vznikl materiál Sofilez. Najdete jej všude, kde je důležitý příjemný pohmat i vysoká odolnost – například na opěrách rukou.

KŮŽE NAPPA

Tuto jedinečnou kůži jsme vybrali pro její výjimečnou kvalitu a měkkost odpovídající oděvům. Najdete ji i mimo sedadla, například na palubní desce.

infinity-q30_3

Technologie

EXKLUZIVNÍ PROPOJENÍ

Pokaždé, když usednete do modelu Infiniti Q30, máte k dispozici stejné technologie, jaké běžně držíte v ruce. Systém Infiniti InTouch™ po připojení Vašeho kompatibilního chytrého telefonu přenese Váš svět dovnitř vozu a umožní Vám číst e-maily a textové zprávy, poslouchat seznamy skladeb, orientovat se v neznámých ulicích nebo volat přátelům.

VÍCE Z VAŠEHO SVĚTA

Přizpůsobte si svůj vůz Infiniti Q30 tak, abyste byli stále vpředu a nenechali se jen unášet událostmi. Synchronizujte si vybrané aplikace z kompatibilního telefonu do vozu, abyste mohli přistupovat k e-mailům, kalendáři a funkcím vyhledávání.

PŘIZPŮSOBENO PRO VÁS

Systém Infiniti InTouch™ nabízí intuitivní prostředí přímo ze sedadla řidiče tak, jak Vám nejlépe vyhovuje. Po připojení kompatibilního chytrého telefonu můžete s tímto špičkovým systémem komunikovat způsobem, který je pro Vás nejsnadnější – pomocí 7″ barevné dotykové obrazovky, ovladače Infiniti Controller nebo hlasových příkazů

Motory

Benzín

Nabídka dvou přeplňovaných benzinových motorů umožňuje výběr optimálního výkonu, nákladů na kilometr nebo kombinaci těchto parametrů, která je pro Váš styl řízení nejvhodnější.

2,0 a 1,6 Turbo

Diesel

Osvědčené dieselové motory se vyznačují nebývalou účinností, úsporností a dlouhou životností. Jejich odezva na plynový pedál je překvapivě rychlá a plochou křivku točivého momentu oceníte nejen při jízdě po dálnici.

2,2 a 1,5 Turbo

Zdroj: www.infiniti.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *