Honda CR-V

V tomto všestranném vozidle kategorie SUV s pohonem dvou nebo čtyř kol se snoubí úžasný výkon s pohodlím luxusního automobilu. Nepřeberné množství výhod.

VAŠE ŘÍDICÍ STŘEDISKO

Kdykoli jedete ve svém voze CR-V, vždy jste v kontaktu se světem.

MOŘE PROSTORU

Ještě více prostoru.

Vytvoření dalšího prostoru je otázkou jediného pohybu, neboť sedadla lze plynule sklopit do vodorovné polohy jediným zatáhnutím praktické páčky. Některý volitelné verze mají dveře zavazadlového prostoru, které se automaticky otevírají a zavírají, takže už není problém, když máte v každé ruce tašku s nákupem. Dále jsme zajistili, aby bylo v zavazadlovém prostoru dost místa k uložení tří velkých kufrů.

ZVÝRAZNĚTE DESIGN

Konstruktéři společnosti Honda vynaložili velké úsilí na vylepšení exteriéru modelu CR-V.

Upravili jsme tvar masky chladiče, integrovali světlomety a vylepšili jejich tvar a přidali nová kola z lehkých slitin. Ladné linie vozu byly pečlivě upraveny, aby vytvořily elegantní, dynamický profil, který efektivněji reguluje proudění vzduchu pro nižší spotřebu paliva.

Jistě si všimnete několika nových detailů, jako jsou chromované obložení a zadní ochranný kryt, které dodávají modelu CR-V špetku pouličního stylu navíc. A zakřivené okraje zpětných zrcátek nejen ladí s celkovým designem, ale také eliminují mrtvé úhly kolem vozu.

VYSOKÝ VÝKON

Výkon, který popírá zákony matematiky. Nový silný vznětový motor 1.6 vám při stejném objemu nabízí ještě vyšší výkon

JEZDĚTE CHYTŘEJI

Model CR-V zvládne ty nejnáročnější jízdní podmínky.

Normální jízdní podmínky a pohon dvou kol v plném záběru.

Působivá úspora paliva

Usilovně jsme přemýšleli o tom, jak používáte AWD. Náš inovativní systém AWD se může pochlubit vyšší úsporou paliva, protože se aktivuje, pouze pokud snímače otáček kola zjistí ztrátu trakce. Tím získáte v případě nutnosti maximální přilnavost bez zbytečného plýtvání palivem.

Buďte v bezpečí

Optimální trakce, stabilita a manévrovatelnost – to jsou přednosti celé řady CR-V. To proto, že všechny vozy mají v základní výbavě náš inovativní stabilizační systém vozidla (VSA), který zahrnuje několik pokročilých jízdních systémů zlepšujících bezpečnost na silnici.

Stabilizační systém vozidla (VSA) zlepšuje trakci, stabilitu a manévrovatelnost.

V obtížnějším terénu se aktivuje pohon všech čtyř kol.

VÝKON OHLEDUPLNÝ K NAŠÍ PLANETĚ

Náš nový motor 1.6 i-DTEC není pouze výkonnější, ale má také nižší spotřebu paliva a může se pochlubit naší nejnovější technologií Earth Dreams Technology.

Nový motor 1.6 i-DTEC je k dispozici u verze CR-V s pohonem všech kol. Poskytuje výkon 160 k, točivý moment 350 Nm a emise CO2pouhých 129 g/km s manuální převodovkou a 134 g/km s automatickou převodovkou. Kdykoli potřebujete, máte k dispozici vyšší výkon a točivý moment, aniž by došlo ke zvýšení spotřeby paliva.

MOTOR BUDOUCNOSTI

Kvůli úspoře paliva nemusíte obětovat výkon.

Naším cílem je nabídnout radost z jízdy a současně chránit planetu. Říkáme mu Earth Dreams. Je opravdovým motorem budoucnosti, který kombinuje optimální spotřebu paliva s dynamickým zážitkem z jízdy.

Motory

 

2WD

Díky chytrým úsporným technologiím poskytuje verze modelu CR-V s pohonem dvou kol točivý moment 300 Nm a emise CO2 pouhých 119 g/km*. Je k dostání s šestistupňovou manuální převodovkou.

4WD

Pokud jste řidičem, který podniká řadu delších cest, měl by vás zajímat vznětový motor i-DTEC, který umožňuje dosáhnout vyšší úspory paliva při jízdě plynulou rychlostí. Model 4WD s impozantní záběrem je dostupný ve verzi s 6stupňovou manuální nebo 9stupňovou automatickou převodovkou.

*Údaje o spotřebě paliva pochází z oficiálních výsledků laboratorních testů regulovaných EU. Tyto výsledky jsou uváděny pouze pro srovnávací účely a nemusí odpovídat hodnotám skutečné jízdy.

 

Motor
Max. výkon
Kombinovaná spotřeba paliva*
Emise CO₂
2WD
 • 1.6
 • Manuální
 • Vznětový
120 k při 4 000 ot/min 4,4-4,5 l/100 km 115–119 g/km
 • 2.0
 • Manuální
 • Zážehový
155 k při 6 500 ot/min 7,2 l/100 km 168 g/km
4WD
 • 1.6
 • Manuální
 • Vznětový
160 k při 4 000 ot/min 4,9–5,1 l/100 km 129–133 g/km
 • 1.6
 • Automatická
 • Vznětový
160 k při 4 000 ot/min 5,1–5,3 l/100 km 134–139 g/km
 • 2.0
 • Manuální
 • Zážehový
155 k při 6 500 ot/min 7,4–7,6 l/100 km 173–177 g/km
 • 2.0
 • Automatická
 • Zážehový
155 k při 6 500 ot/min 7,5–7,7 l/100 km 175–179 g/km
honda-cr-v_2

POKROČILÁ OCHRANA

Co je na Hondě nejdůležitější? Lidé uvnitř. A náš nejnovější model CR-V posouvá bezpečnost na ještě vyšší úroveň.

Mezi bezpečnostní prvky patří protikolizní systém (do 30 km/h), který je u verze Comfort v základní výbavě. Monitoruje provoz před vaším vozem a varuje před hrozící čelní srážkou, čímž vám poskytuje čas zareagovat. Dále je zde varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu, které vás upozorní, pokud začnete ze svého pruhu vyjíždět. A abyste byli ještě ve větším bezpečí, inteligentní systém varování před hrozící čelní srážkou monitoruje prostor kolem vašeho vozu a pomáhá zabránit nehodám.

DOSUD NEJBEZPEČNĚJŠÍ MODEL CR-V

Kromě stylového designu má model CR-V komplexní bezpečnostní vybavení, díky kterému poprvé získal pět hvězdiček v testu Euro NCAP.

Inteligentní ochrana

Systém zmírnění rizika hyperflexe krku absorbuje při srážce část nárazu a pomáhá tak minimalizovat závažnost zranění krku.

Inteligentní airbagy

Přední airbagy používají dvoufázový vyvíječ plynu, který umožňuje měnit aktivaci airbagu podle závažnosti nárazu. Boční hlavové airbagy chrání řidiče a cestující v případě bočního nárazu.

Aktivní elektrický posilovač řízení (MA-EPS)

Systém, který zjišťuje nestabilitu na kluzkém jízdním povrchu při zatáčení i brzdění a automaticky vyzve řidiče k zatočení ve správném směru.

 Zdroj: www.honda.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *